Autor Zpráva
nothrem
Profil
Je to zatím jen návrh hlavičky a menu pro českou a anglickou verzi, ale vlastní obsah neprve musím zkonzultovat s technology a ředitelem, proto je tam zatím jen pár řádek lorem impsum a nefunkční odkazy. Nicméně tam bude přibližně to co ve staré verzi (tu prosím nehodnotit, dělal jsem ji před řadou let ve FP).

Hlavní index si pamatuje poslední zvolený jazyk, takže pro přepnutí zatím musíte použít adresu http://www.impa.cz/?lang=none
tom7
Profil *
Líbí se mi přehlednost a jednoduchost v navigaci, ale po grafické stránce je to poněkud mdlé.
Logo bych zvýraznil - sytě černá barva, text pod logem dát do jednoho obrázku společně s logem (od roku 1991) a víc bych si pohrál s barvami - neurazí, nepotěší.
Anonymní
Profil *
no tady podle mě není co hodnotit
Gekon
Profil
Ehm...rámy?
Filips
Profil
Jau...
:: Bolí mě s té žluté oči
:: Neklikací logo
:: Chtělo by to titulek
:: Nějaký normální hover
:: Barevně se mi to nelíbí

Filips
Hansheiling
Profil *
U mne vyhrála stará verze ve Frontu,
apoň se tam něco hýbalo.
Nekroman
Profil
Je to otras. Design o nicom, kod nahovno. Vypln META tagy, TITLE, menej tabuliek, ine farby, pouzi validator,menu nastiluj cez CSS (Cascading Style Sheet), nejde pod hocijakym rozlisenim a este velmi vela inich veci. Ako priklad si zober www.bambu-blog.wz.cz/blue
nothrem
Profil
Nekroman:
"Je to otras." - bejt tebou tak pomlčim, když sem koukal na tvý stránky
"Vypln META tagy" - nevim jaký máš na mysli, klíčový slova apod. ještě nejsou, protože neni obsah
"TITLE" - ten se bude doplňovat ze šablony, proto tam je to #TITLE, stejně jako v těle bude místo Lorem Ipsum #BODY
"menej tabuliek" - nevim kdes viděl tabulky, jediná je ve volbě jazyků a ta je tam proto že to jinak nejde
"ine farby" - o ty mi šlo, poraď jaký (určitě ne černou); firemní barvy jsou žlutá a hnědá (viz logo)
"pouzi validator" - stránky jsou validní (když už na tom trváš), opět akorát volba jazyků nemá alty u vlajek, což je zbytečné, když je zatím napsán jazyk
"menu nastiluj cez CSS" - koukal si na to vůbec bez css? podle mě to bez css vypadá dobře; nechápu co myslíš
"nejde pod hocijakym rozlisenim" zkoušel sem to na 800x600, 1024x768, 1280x1024 a je to všude stejný. Akorát při 640x480 je to mírně rozhozený, ale stále je to čitelný
"este velmi vela inich veci" - co třeba?
"Ako priklad si zober www.bambu-blog.wz.cz/blue" - až budu dělat černej blog, příklad si vezmu (teda ne že by to byla nějaká extra super stránka), tohle jsou firemní stránky tak nemůžou vypadat jak haloweenskej horor
gekon
ehmmm ... kdes našel rámy?
Filips
právě o barvy šlo především, ale čekal jsem nějaké návrhy. asi to udělam světlejší
co myslíš "normálním" hoverem?
kam by mělo bejt logo klikací? jedině zpět na volbu jazyka?
tom7
logo firmy rozhodně měnit nemůžu, to je jako bys poradil že ta česká vlaječka je nevýrazná že ji mam udělat růžovou :)

Samozřejmě za konstruktivní rady děkuju, ale zatím jich moc nebylo :(
Hansheiling
Profil *
Pánové vy tady řešíte META tagy..........
Vždyť již ten první pohled na celou stránku je otřesný.
Logo firmy se dotýká okraje čtverce, vlaječky nejsou vycentrované tak i písmo,
spodní psaní se dotýká na jedné straně okraje na druhé ne,
při psaní jsou používány čárky po každém slově.
Prosím vás proč to sem dáváte když to není vybroušené.
Někdy mám dojem že si tu děti z družiny odpoledne nachávají hodnotit své výtvory.
nothrem
Profil
Hansheiling
jestli máš na mysli "...vývoji, použijte, prosím, starou verzi" tak to je, jenom tak mimochodem, správně!
jinak co se okrajů týče je ten problém, že s tím sem se páral celý den, ale ono se to pokaždé zobrazí jinak, protože když se podíváš do css tak všechny prvky mají margin, ale někdy se prostě vypaří :(
A dávám to sem právě proto, aby mě někdo jiný upozornil na to, čeho já sem si nevšim...
Timy
Profil
nothrem
První web, ve kterém vidím použít Tidy ;-).

1) menu patří do <menu> nebo alespoň <ul>
2) "<p>Impa spol.s r.o.<br>Plzeňská 358<br>Zruč - Senec<br>(...)" -- tohle bych vrazil do <address>
3) to logo by mělo odkazovat na hlavní stránku, tzn. na úvod
4) totálně nečitelná patička
5) takové věci jako DTD nebo HTML by měly být v <abbr>
6) to menu by si zasloužilo nějakou hezčí podobu, možná by byl dobrý klasický vzhled s a{display:block} a měnícím se pozadím

Hansheiling
Někdy mám dojem že si tu děti z družiny odpoledne nachávají hodnotit své výtvory.
I kdyby - tak co? Klidně se můžeš dát svůj web a "pozvednout úroveň" ;-)
nothrem
Profil
timy
představ si že tag <menu> v HTML 4.01 strict neexistuje; s to adresou je to dobrej nápad, díky

menu jsou odkazy zobrazené jako block, do ul je dávat nebudu, protože bez css by to zabralo moc místa, takhle je to pěkně v jedné řádce; udělat odkazy jako list-item s ikonkou sem chtěl, ale nenašel sem žádné vhodné ikonky, snad něco najdi; o pozadí sem uvažoval ale nenašel jsem takové které by se hodilo k pozadí stránky, ale asi to eště předělam;

patička je "nečitelná" proto, že cílovými zákazníky jsou pekaři, které vůbec nezajímá jestli je to validní a na jakým php to běží; a lidi které to zajímá tak vědí jak si to zvětšit ;-)
Timy
Profil
nothrem
představ si že tag <menu> v HTML 4.01 strict neexistuje
představ si, že to vím :o). Kdykoliv to ale můžeš změnit na trans - nebo tě někdo nutí používat strict? Pokud ano nebo pokud prostě nechceš používat trans, platila druhá část věty - "nebo alespoň <ul>".

patička je "nečitelná" proto, že cílovými zákazníky jsou pekaři, které vůbec nezajímá jestli je to validní a na jakým php to běží; a lidi které to zajímá tak vědí jak si to zvětšit ;-)
Ti si to spíš zjistí sami ;-).
nothrem
Profil
Tak jsem nahodil novou verzi - upravená grafika, doplněné mezery, ...
BAMBU
Profil *
Otrasne a ete k tomu Front page Lol no grafika o nicom :-0
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0