Autor Zpráva
Leo
Profil
Mam navrh, nevim jak jednoduse realizovatelny ve stavajicim systemu. Rad prochazim prispevky nezavisle na kategorii (JavaScript, PHP, CSS,..) chronologicky v casti Posledni prispevky, a postradam moznost dostat se tak ke starsim vecem. Kdyz se sem dostanu az vecer tak uz na te strane jsou jen prispevky z pozdniho odpoledne a starsi bych musel pracne hledat v jednotlivych sekcich. Leo
Peca
Profil
Naprosto souhlasím, taky mně to tam docela chybí. Vzhledem k tomu, že zdrojáky fóra jsou volně ke stažení, tak se na to můžeme klidně podívat sami. Nějaký dobrovolník? :-)
Leo
Profil
"Nějaký dobrovolník? :-)"

Na me se nedivejte, ja to jen navrhoval :-) Leo
Gekon
Profil
Špatný nápad to není... Chtělo by to někoho šikovného.... Leo? :)
Timy
Profil
Někdo tu kdysi navrhoval použít zabudované hledání bez hledaného slova :-)
Leo
Profil
Rekl bych ale, ze spravci diskuze maji podstatnejsi problem, a to je spamovani fora... Posledni dobou to zacina byt neunosne. Leo
Peca
Profil
Jsem se pokoušel nainstalovat miniBB, abych se na to podíval, ale neúspěšně. Problém je taky v tom, že verze 1.7e jaksi ke stažení není...
ppooler
Profil
Spamování je něco jiného,tohle je čistá provokace...zajímalo by mě ,co k tomu dotyčného vede - je možné tomu zamezit nějakým bloknutím inkriminované IP ?

Jinak hledat nějaký příspěvek podle aktivit člena apod.,mi nepřipadá až tak pracné...
Leo
Profil
"Jinak hledat nějaký příspěvek podle aktivit člena apod.,mi nepřipadá až tak pracné..."

Ale o tom moje puvodni tema vubec nebylo, ja nechci nic HLEDAT. Leo
printf-jinde
Profil *
Stránkování posledních diskusí považuji za velmi dobrý nápad, nejlépe kdyby tu byl nějaký obětavec, který zná miniBB a byl by ochoten ve svém volném čase takovou funkci přidat.

Ohledně spamu, to dnes vypadá na nějaký útok :-) můj návrh je, pokud má miniBB nějaký wordblacklist, tak tam přidat některá slova z téch spamů (stejně taková slova nikdo v diskusi nepoužívá, kdyžtak je může opsat hvězdičkami) a jinak bych na to šel formou falešného textarea - není to nic složitého, jsou dvě textarey pro příspěvek, ale český (a slovenský) lidský uživatel ví, že příspěvek má psát pouze do první (nebo do druhé), zatímco robot ospamuje obě a tím znemožní uložení spamu.
Timy
Profil
O tom hledání - myslel jsem takzvaně "nehledat nic", seřazení není ideální, ale více méně to vypíše poslední příspěvky a stránkování tam pochopitelně je. Podle mě je to prozatím nejlepší řešení.
Peca
Profil
Tak jsem to zkoušel udělat v minibb2.0 a zas tak moc těžké to není. Předpokládám, že v této verzi to bude víceméně stejné.
Peca
Profil
Kdyby byl o to teda zájem, tak dejte vědět, ideálně na ICQ. Těch pár úprav dám k dispozici.
jozob
Profil
Peca
Tuším, že sa uvažuje o prechode na 2.0. Možno že by boli dotyční radi, keby si to nainštaloval, aj spoločne s tým vylepšením. :-)
Mistr
Profil
Timy
Kdyby podle Tebou nabídnutého odkazu nebylo třeba prohlížet 365 dnů do historie, asi by se stránka načetla ještě rychleji, ne?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0