Autor Zpráva
koudi
Profil
Váhám mezi dvěma hostingy.

BlueBoard a ISOL. Parametrama mi oba vyhovují, teď mě jen zajímá, který je 'lepší' (chápu, těžko se to hodnotí). Zajímá mě spolehlivost, kvalita techn. podpory apod.

Díky
Filips
Profil
Já bych bral asi ISOL.

Filips
Martin Kuželka
Profil
Já bych si vybral BlueBoard. Znám Medhiho a vím, že to, co dělá, dělá opravdu dobře...
Filips
Profil
Martin Kuželka
Každý má svůj názor. myslím, že ISOL je ale nejlevnější. nevím jaký má bluebord ceník. Jinak se mi ten ISOL líbí.

Filips
Martin Kuželka
Profil
Filips: já svůj názor nikomu nevnuvuju.. je sice možné, že je Isol nejlevnější, ale ne každému jde jenom o cenu (mmě teda rozhodně ne).
Gekon
Profil
Dal bych přednost BlueBoardu. Sice tam nikoho neznám, ale jsou sympatičtí, mají málo výpadků a kamarád je s nimi velmi spokojený
Filips
Profil
Martin Kuželka
Já jsem to pochopil. Chtěl jsem říct že když půlka řekne Blueboard a půlka ISOL tak si asi nevybere. :-)

Filips
Railbot
Profil
Byl bych vsema deseti pro ISOL. Viz. me doporuceni v nekterem z podobnych temat.
Bonduelle
Profil
mám isol a jsem spokojený, co víc chtít?
Anonymní
Profil *
Treba zalozni mailserver, aby se pri nekolikahodinovem vypadku neztracela posta?

Doporucuji procist: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=21 108, http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=19 303&page=0

Preji stastnou volbu a zdravy rozum pri Vasem vyberu.
QuickShare
Profil
Já bych bral blueboard, nejen že bral, ale sám mám v plánu k němu dát jeden web, ale isol se liší hlavně cenou, jde o to, kolik do toho chceš vrazit ...
Jakub
Profil
Nikdy jsem neslyšel, že by měl BlueBoard jakékoli problémy, cena je trochu vyšší, ale na hosting pořád dost nízká. => hlasuju pro BlueBoard (kdybych nehostoval zadarmo, byl bych tam).
ja
Profil *
nene.. blueboard je, jak se lidove rika drahej jako hovado 70,- je tak akorat
Martin Kuželka
Profil
ja: to se ti fakt zdá drahý? No, asi máme každý jiný představy...
Vasek
Profil *
Za 70 korun jde porad o lowcost (nizkonakladovy) hosting. Radobyhostingy pod 50 korun ani nema cenu komentovat.
blabol
Profil *
mám oba a na žádnejsi nemůžu stěžovat
isol je levnější má lepší progamy
blueboard má méně výpadků a rychlejší přístup na FTP a PHP5
isol má mít co nevidět PHP5
na isol je vztřícnější podpora
blabol
Profil *
taky je pravda že isol nemá zatím záložní mail server - dost blbý
a isol má lepší administraci
Anonymní
Profil *
takže včera byl dopoledni vypadek na isolu pul hodiny a vecer 3 hodiny, takze uz pretekla mez unosnosti a hledam jiny hosting
Fash
Profil *
2anonym: to se divim,....co sem na isol-u tak s tim nemam problem....podpora je velice vstricna a vypadky co vim ja, minimalni.....jinak, pokud tam mas soukromy stranky aka BLOG, je to zbytecny.....a kdyz uz, tak si to jdi hodit treba k Forpsi....mas tam jistotu ;-)

jinak mohu doporucit obe dve varianaty...jak BB tak Isol......
Anonymní
Profil *
ahoj,

taky pridam trosku do mlyna ....

zkusil jsem stribrnej hosting na isol.cz "na zkousku na 21 dni"
a objednavam bronzovej, pro dalsi 2 domeny stribrnej, vypadky nebyly zadny, vse funguje normalne, PHP5 je take a to ze nema zalozni MX server me take netrapi, vsechny emaily my dosly.

Kazdopadne vyhledove by mohli doplnit Cron a smtp pro narocnejsi uzivatele.

David Pacaty
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0