Autor Zpráva
Musiqueda
Profil
Ahoj,
dá se nějak udělat navigace tak, že když najedu na odkaz X v navigaci, tak z něj jakoby "vyjede" podnabídka?

Nejspíše na to bude potřeba nějaký kód, ale jaký? A kam ho popř. mám napsat?

Promiňte, na tohle jsem fakt lama, ale tohle bych vědět potřebovala :)
Díky za všechny rady :o)
Mistr
Profil
A kam ho popř. mám napsat?
Budeš ho muset zapsat do HTML kódu stránky, tzn. musíš si přepnout do "módu", kde se zadává přímo HTML kód. Bývala to tuším prostřední ikonka.

Nejspíše na to bude potřeba nějaký kód, ale jaký?
Vyber si třeba ze stránky http://www.vseproweb.com/sindex.php?akc=menu

Upozorňuji, že zadat kód menu na správné místo do stránky není zase až taková legrace, pokud o sobě tvrdíš, že jsi "fakt lama". Nechci Tě nijak podceňovat, jen upozorňuji.
Musiqueda
Profil
Díky moc :)

Lama sice jsem, zato učenlivá :))))

A když mě něco baví, tak to jde rychleji :)
Mistr
Profil
Musiqueda
Díky moc :)
Nemáš vůbec za co.

Lama sice jsem, zato učenlivá :))))
Gratuluji.

A když mě něco baví, tak to jde rychleji :)
Hodně štěstí.
Bochan
Profil *
Ahoj, dá se udělat navigace v jednom rámci taky, aby překrývala druhý rámec?(až vyjede podnabídka po najetím myši na příslušnou část navigace).Zkoušel sem to přes z-index, ale nešlo mi to.mám takový podzření, že z-index můžu použít jenom v jednom rámci, je to tak?
mlhoss
Profil
Zdravim,
poraďte mi někdo co mám udělat s navigací když mně pořád vodí po okrskách. Mám ji čerstvě koupenou, nastavená je správně a přesto nejde naplánovat pořádná trasa po ,,solidních" silnicích. Jedná se o GARMIN i3


Děkuji
mlhoss
Profil
Zdravim,
poraďte mi někdo co mám udělat s navigací když mně pořád vodí po okrskách. Mám ji čerstvě koupenou, nastavená je správně a přesto nejde naplánovat pořádná trasa po ,,solidních" silnicích. Jedná se o GARMIN i3


Děkuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0