Autor Zpráva
Jiří Šuhájek
Profil
Rád bych se touto cestou omluvil za člověka, který vyvolal forum www.ceskeweby.cz zjistil jsem, že to byl jeden z našich kolegů, který už pro nás v tuto chvíli nepracuje. Rád bych upozornil na to, že k www.ceskeweby.cz sem budu psát především já, naše firma se stala zprostředkovatelem uvedeného hostingu (Firmy Tripsoft), která jak se již uvedlo funguje na Slovensku již pěknou řádku let. Rádi bychom samozřejmě, abychom měly jen spokojené zákazníky, tak jako je to doposud u těch, kteří se zaregistrovali. Na reklamu nepotřebujem převlékat se za někoho jiného proto mě mrzí to co tady vzniklo, pokud nějakou reklamu máme uhradíme si jí. Pokud by jste měly nějaké dotazy moc rád je všem zodpovím, určitě platí nabídka, že pokud by se zde našel nikdo, kdo je tady již dlouhou dobu a rád by vše vyzkoušel nezávazně tak to není problém a také je samozejmé, že u nás nehrozí riziko toho co se stalo u konkurence, jakmile dochází k vysokému nárůstu uživatelů tak se změní způsob chování.
Nox_lbc
Profil
to jsme rádi ;-) děkujeme
Jiří Šuhájek
Profil
Není za co, víte podle mě hosting není dobrý podle toho kolik zaspamuje for a nebo diskuzí, ale prostě podle toho jak maká, jak jsou s ním spokojeni lidi a v tom je nejlepší získání zákazníků, samozřejmě je nutné dát o sobě vědět, ale funguje spousta klasických systémů - výměnné systémy, teď jsem koukal docela dobrá věc je i na seznamu. Máme spokojené zákazníky a Ti jsou pro nás to důležití
PCMark
Profil
Líbí se mi Váš přístup, že jste to přiznaly. To by asi moc lidí neudělalo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0