Autor Zpráva
Casero
Profil
nějak nechápu...vždycky mi to nějak fungovalo..ale nevím jak...prostě mám div kterej má výšku 200 px ale když se tam zadá větší text tak se krásně zvětší a je to ok...prej je to chyba IE, ale v FF se to nezvětší jen přeteče a vypadá to blbě...jak docílit zvtšení objektu podle textu??
tiso
Profil
Napríklad takto: {min-height: 200px; _height: 200px;}
Casero
Profil
tiso
ja su trdlo..sem to tam právě zkoušel..jen sem to psal min_height sem se divil proč to nefaká..du to změnit..a uvidím no..moc dík, zatím
Bubák
Profil
Dvě možnosti, možná zná někdo další.
1. Výšku nezadáš vůbec, implicitní hodnota vlastnoti height je auto, kdybys to náhodou potřeboval chtěl zapsat.
2. Pro IE použiješ hackem, lépe podmíněným komentářem vlastnost height, pro "normální" prohlížeče vlastnost min-height.
Casero
Profil
Bubák
jj..dík...už to valí jak má, jak sem psal chyba byla v _ místo - ...
tiso
Profil
Casero
Stáva sa..
MZF
Profil
Casero

Já bych ti jenom doporučil jednu z možností, jakou zmiňuje Bubák. Hacky jsou totiž "nečisté".
Casero
Profil
Já bych ti jenom doporučil jednu z možností, jakou zmiňuje Bubák. Hacky jsou totiž "nečisté".
no jestli se nepletu tak 1, nezadat výšku neřeší problém, kde potřebuju mín nějakou výšku..a 2, je s hackem..tak co teda doporučuješ??
Bubák
Profil
http://css.interval.cz/clanky/css-zvlast-pro-msie-a-ostatni-prohlizece /
Casero
Profil
Bubák
nevím , proč toto řešení mi příjde nejhorší...radši zustanu u hacku
MZF
Profil
Casero

Jak myslíš. Já razím názor, že podmíněné komentáře jsou výborné. Jednak nemají vliv na validitu a především zlepšují přehlednost v kódu.

Pokud ale s CSS začínáš, jsou hacky dobrou volbou.
Casero
Profil
MZF
Pokud ale s CSS začínáš, jsou hacky dobrou volbou.
no to ani ne...ale spíš sem kdesi četl, ž ej těžký specifikovat to tak aby to fakčilo pro všecky IE že u 7 užř to nefakčí..a že u nějakých nižších taky ne..tak nevím jak je to s hackem.,.ale u toho sme nic nečetl..
Dero
Profil
no to ani ne...ale spíš sem kdesi četl, ž ej těžký specifikovat to tak aby to fakčilo pro všecky IE že u 7 užř to nefakčí..a že u nějakých nižších taky ne..tak nevím jak je to s hackem.,.ale u toho sme nic nečetl..

V tom případě méně čti (či čti kvalitnější zdroje) a více zkoušej. Podmíněné komentáře jsou nejlepší metodou individualizace stylopisů pro IE.
Casero
Profil
Dero
OK..no tak ted už to vím...no moc zkoušet nemůžu mám pouze IE 6 a moc se mi do stahování a instalování dalších IE nechce je to dost komplikovaný rozjet jich vic..teda aspon sme to čet :-DD
MZF
Profil
Casero

Tak jsi to četl špatně. Já mám stažené starší verze IE a jedou bez instalace a bez problémů. Stahuj. (to jsem teď našel na Googlu za 30 vteřin).
Casero
Profil
MZF
heej...proč čtu takový blbosti...ale myslím, že i tady na JPW je balík 3 v 1 pač to nějak blbne..ale jen muj nazor..radši už nic neříkám a du stahovat..dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0