Autor Zpráva
armin
Hosting armin.sk
Profil
Nijak neomezeny hosting se skvelou administraci, online podpora pro vsechny zakazniky nonstop, dostupnost vynikajici. K dispozici je taky studentsky hosting pro nevydelecne ucely za 33,- Skk mesicne s 1GB prostoru.

Kdo chcete vyzkouset, prihlaste se do administrace na www.armin.sk s jmenem "domobilu.sk" a heslem "hary" - bez uvozovek samozrejme. Nejedna se o zadne demo, je to plne funkcni domena.
Railbot
Profil
Nemám rád reklamu.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Ja uz vystridal cca. 7 hostingu, ani jeden mi nevyhovoval - bud vypadky, nebo dementne nastavena masina, nebo pristup k zakaznikovi jako k odpadlikovi. Tak jsem udelal to co jsem udelal - zalozil hosting.

Railbot - nerozumim ale tvemu prispevku. Kdyz tady nekdo doporuci neco jineho, tak to neni reklama? Ja mam u sebe 6 svych projektu, jsem max. spokojenej. Proc? Protoze to spravuji ja a navic je vse rozumne nastaveno. A nenabizim 100gb mista za 5,- mesicne jako nebudu rikat kdo a pak mit vice vypadku nez provozu, hlavne ze vydelavam a vsichni jsou nespokojeni. Kazdy at si udela vlastni nazor. Zminit jsem se o sobe zminil, hotovo, smitec.

P.S.: Ten kdo vse umazal na domene, tak nic se nedeje, ocekaval jsem to :)
quinux
Profil
armin
nerozumim ale tvemu prispevku. Kdyz tady nekdo doporuci neco jineho, tak to neni reklama
Ale tvůj příspěvek je reklama. Ty nedoporučuješ něco "jiného" ty doporučuješ sebe. ;o)
armin
Hosting armin.sk
Profil
2 quinux: webem se zabyvam od roku 1996, za tech par minut si myslim ze se na me i neco nalepilo a prijde mi jako ubohe si tady zakladat 10 uz. uctu a doporucovat sam sebe pod ruznyma nickama. Proste resim to tady primo a hotovo. Kdo uprednostnuje kvalitu pred kvantitou, tak... Navic jsem VS vzdelany v danem oboru, neresim veci stylem pokus-omyl. Vim co delam jak u webu, tak u servru. No ale zas tady bude 20 prispevku ze si delam sam sobe reklamu. No ja nevim co na to rict. Jsem spokojen ze zminenym hostingem. Kdo chce, muze zkusit, pristup jsem dal. Howgh.
Railbot
Profil
Navic jsem VS vzdelany v danem oboru
A to tě dělá automaticky lepším/chytřejším/krásnějším něž jsou lidé bez VŠ? Ale no tak :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Railbot: To urcite ne. VS neni o tom ze se stane z "mene rozumneho" jednim smahem ruky inteligent (v uvozovkach proto, bo predesle sluvko mi to zahvezdickovalo :) ). VS studium je vyhradne samostudium. A clovek si poradne rozsiri obzor v hodne sirokem meritku ;)
Sakrament
Profil
armin

1] To prihlaseni do administrace nefunguje.
2] Podle toho co pises, jsi one-man-show. To je nesmysl hostovat u hostingu, kterej je zavislej na jednom cloveku. Co se bude dit, kdyz budes nedejboze treba v nemocnici?
3] Kdyz jsem se chtel prihlasit do tve ADM, psalo to, ze nemas validni certifikat. To je trochu amaterismus, nemyslis?
4] Na to, ze jsi one-man-show, nejsi zrovna nejlevnejsi a mas dost drahy domeny.
5] Mas napr. zalozni mailserver a geograficky oddeleny nameservery?
Gekon
Profil
Sakrament
Ten v nemocnici nebude, na ICQ je pořád, myslím, že nevytáhne paty z baráku:)
Jinak drahé mi to teda nepřišlo. Naopak můžu armina doporučit:
Objednal jsem si u něj hosting i doménu, a oboje mi po dohodě zpřístupnil ještě předtím, než mu přišly peníze na účet.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Nemam nic proti one man hostingum, nehlede ze termin "ONE MAN SHOW" jsem pred cca 2 lety rozsiril ja. Savanu jedu take ve stylu nizkonakladoveho hostingu, kde jsem JA, pote admin, ktery jede na plny uvazek a pote druhy admin, ktery je externista a zastupuje admina 1, ktery treba ma dovolenoua je placen od hodiny. A vysledek, funguje to a da se to. Neni dobre zivit 10 lidi a zbytecne tak zvysovat provozni naklady, ktrere se daji dta spise do lepsi technologie a nastroju.
Sakrament
Profil
Gekon

Ten v nemocnici nebude, na ICQ je pořád, myslím, že nevytáhne paty z baráku:)
Jinak drahé mi to teda nepřišlo. Naopak můžu armina doporučit:
Objednal jsem si u něj hosting i doménu, a oboje mi po dohodě zpřístupnil ještě předtím, než mu přišly peníze na účet.


Kdyz ho chytne slepak nebo se vyboura v aute, tak taky bude na ICQ a starat se o servery? Hosting mas pristupny po objednani leckde rovnou automaticky. To ze ti zaplatil domenu driv nez jsi mu zaplatil sam je od neho vazne hezke. Podle toho se pozna profik...

Nechci do nej busit, ale nelibi se mi stejne jako Railbotovi takovahle prima reklama v diskusnich forech a mam averzi k podobnym typum hostingu, kde vsechno funguje dobre diky "nahode".
Sakrament
Profil
Hofy

Nemam nic proti one man hostingum, nehlede ze termin "ONE MAN SHOW" jsem pred cca 2 lety rozsiril ja. Savanu jedu take ve stylu nizkonakladoveho hostingu, kde jsem JA, pote admin, ktery jede na plny uvazek a pote druhy admin, ktery je externista a zastupuje admina 1, ktery treba ma dovolenoua je placen od hodiny. A vysledek, funguje to a da se to. Neni dobre zivit 10 lidi a zbytecne tak zvysovat provozni naklady, ktrere se daji dta spise do lepsi technologie a nastroju.

ONE MAN SHOW je JEDEN. Nemam nic proti hostingum, kde jsou na plny uvazek dva nebo tri lidi.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Sakrament: doporucuji ti treba www.pipni.cz kde to spravuje vice lidi. A taky se podivej na forum.pipni.cz :)
Ja to beru, kolik lidi tolik nazoru. Kdybych do kontaktu napsal smyslene jmena a telefoni cisla (jiz opravdove) - majitel, zastupce majitele, hlavni administrator, zastupce administratora, ucetni... byl bych ve tvych ocich na vyssim miste v zebricku, a pusobil bych profesionalneji? Ja se nepotrebuji na nic hrat. Gekon zde popsal svou zkusenost, myslim ze je s hostingem max. spokojenej.

Ja zatim nemam potrebu nikoho zamestnavat. Zatim si plne vystacuji ve vsech smerech sam. A co se tyce "samochlubeni" tak je dle me ubohe si tady vytvaret vlakna pod ruznyma jmenama a doporucovat se - viz more doporuceni jak je banan.cz skvelej.

// edit:

1] To prihlaseni do administrace nefunguje.
protoze zde nebudu rozmazavat co lidi vyvadeli.

2] Podle toho co pises, jsi one-man-show. To je nesmysl hostovat u hostingu, kterej je zavislej na jednom cloveku. Co se bude dit, kdyz budes nedejboze treba v nemocnici?
stroje bude spravovat kolega. Nakolik ho nezamestnavam, nema co delat jeho jmeno v kontaktu, to da smysl (alespon me jo).

3] Kdyz jsem se chtel prihlasit do tve ADM, psalo to, ze nemas validni certifikat. To je trochu amaterismus, nemyslis?
Jejda :) Pipni nema zadne ssl, savana (neni nejmensi spolecnost): https://webcontrol.savana.cz/
je taky neduveryhodna. Ze ty budes jeden z tech lidi, co chce mit vybaveni za desitky tisic v cene 15 korun mesicne :)

4] Na to, ze jsi one-man-show, nejsi zrovna nejlevnejsi a mas dost drahy domeny.
Ceny domen nesleduji, neni to v mych silach. Kdyz jsi tak sikovnej, je zde obr debata s gekonem - hledal si pro sebe hosting - tam jsem rozebral i ty me ceny domen - ze jsou starsi, a ze po sdeleni .tld mu ja obratem sdelim aktualni cenu.

5] Mas napr. zalozni mailserver a geograficky oddeleny nameservery?
Kdyz jsi sikovnej, zjistis si IP adresy vseho a pres http://www.parsec.it/whereis/ i zjistis geograficke rozlozeni ;)

P.S.: Nedalo by se rict ze jiz zminene pipni je malej hosting, proc tedy takovej gigant funguje takhle nejak co se tyce administrace domeny?
armin
Hosting armin.sk
Profil
<Offtopic>
Hofy: Savanu jedu take ve stylu nizkonakladoveho hostingu, kde jsem JA, pote admin, ktery jede na plny uvazek a pote druhy admin, ktery je externista a zastupuje admina 1, ktery treba ma dovolenoua je placen od hodiny.

Nemel by byt clovek na plny uvazek uveden zde: http://www.savana.cz/kontakt/
To je presne to o cem jsem tady basnil v predchozim prispevku: 2 telefony != 2 lidi
</Offtopic>
Gekon
Profil
armin, hofy
Savana nějak nefunguje, ne? :)
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /usr/share/webapps/presentation/__nandu__/data/core/Content.php on line 34
DoubleThink
Profil *
Myslím, že není důvod nějak armina napadat. Komorní hostingy sice nemají bůhvíjakou HW základnu, ale zase to vynahrazují osobním přístupem.
Mimochodem, hodně "korporací" typu "Multi hyper internet media utilities and solutions" jsou dva lidi s jedním (slovy jedním) serverem. Armin si aspoň na nic nehraje.

nebo dementne nastavena masina
To můžu potvrdit. Už začínám pochybovat, že bych narazil na server, kde bych měl normální možnost konfigurace a který by neměl za admina neandrtálce.

podpora pro PHP5 a MySQL 4.x
To "x" je skoro klíčové. Verzi 4.1 osobně stále považuji za přelomovou.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pro uplnost dat doplnuji (co jede u me):
phpMyAdmin - 2.10.0.2
Verze MySQL klienta: 4.1.21
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0