Autor Zpráva
esofin
Profil
Jsem si vědom že tu není kroužek angličtiny,ale Vy se v tom vyznáte- co mi tohle říká,něco je tu špatně ale Anglicky neumim-Díky za vysvětlení ::Keywords: The keywords tag contain stop words.
The keyword(s) 'on' are stop words and ignored by the most search engines. Keyword relevancy to page content is poor.
The keywords relevancy to page content is 47%. Ptám se,jelikož to bylo psáno červeně,takže je to upozornění.[/b][b]
Railbot
Profil
Velice jednoduše řečeno, klíčová slova zadaná v meta tagu keywords většina vyhledávačů ignoruje. Jelikož jejich relevance vůči obsahu stránky je mizerná. Relevance klíčových slov k obsahu stránky je 47%. Odkud to máš?
esofin
Profil
No,to kdybych si vzpoměl,ale skusím to najít a dát sem.takže doporučuješ všechno přepsat?
nightfish
Profil
esofin
výše uvedené se týká pouze slova "on", které je umístěn na seznamu stop slov (mohlo by pomoct odstranit slovo on z keywords)
Railbot
Profil
esofin
Já nic nedoporučuju, já to jen přeložil, jak jsi požadoval :) Ale ten text je pravdivý.
esofin
Profil
Railbot :Nemůžu to narychlo najít,ale do vyhledavače googl zadám slova - add url a tam se hrabu v odkazech,ale kde to je fakt už nevim.
nightfish : díky za doporučení,raději to odstraním.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0