« 1 2
Autor Zpráva
Dero
Profil
A co toto vlákno? Jenže ono nesplňuje základní myšlenku soutěže: Nejvtipnější vlákno diskuze jakpsatweb.cz

Vlákno smazáno pro nulový počet relevantních příspěvků.
Keilew
Profil
Nejlepší je zatím Kocour :-) Tam jsem se taky angažoval:-)
YoSarin
Profil
Tak, mám trochu problém s tím rozhodnout se co je nejlepší. :)
Tak bych vás chtěl poprosit aby jste v diskuzi pod článkem na mém blogu za sebe vybrali to nejvtipnější vlákno (skript na anketu jsem si ještě žádnej nenapsal, tak proto takhle zastarale :) ). Hlasujte prosím na blogu - ať tu zbytečně nezaneseme tohle vlákno. (Návštěvnost si tím fakt nezvyšuju - je fuk jestli tam přijde 15 lidí za den, nebo jeden (já když upravuju články ;) ))
Gekon
Profil
Muhehe... YaD se parádně vyznamenal, čtěte; Potíže s CPU.
souki
Profil
Teď jsem objevil lvákno, které jsem dlouho hledal :o) Maškarní ples
Gekon
Profil
souki
Pche, to jsem dneska objevil já, někdy okolo jedné:) Mrkni se k Milošovi.
YoSarin
Profil
Plaváček vysvětluje
Gekon
Profil
YoSarin
Pěkně:)
YoSarin
Profil
Dneska je tu rušno: debža s pécákem.
YoSarin
Profil
Tak, nevypadá to, že by chtěl hlasovat ještě někdo další (a i kdyby jo, tak by se musel setsakra snažit aby změnil stav věci).
Tudíž hlasování uzavírám a to s následujícím výsledkem:

1. místo: Jawík web (aka Kocour) (7,5 bodu)
2. místo: Exkluzivní doprovod (2,5 bodu)
3. místo: Všchno ostatní (nula od nuly pojde)

Takže gratuluji Kocourovi a Mistrovi (jenž jako objevitel má nárok na onu speciální cenu ;) ).
one_k
Profil
Prstoze je to uz uzavrene mam tu take jednoho kandidata:)

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=39 034
Gekon
Profil
one_k
Jasný vítěz pro další měsíc:)) Nejvíc mě baví odkaz na provaznictví :)
YoSarin
Profil
one_k
Ty bído... :D fakt hukot :D
YoSarin
Profil
Gekon
Nejvíc mě baví odkaz na provaznictví
Jo, to mě taky dostalo :D
Joker
Profil
one_k
Jojo, to je snad nejvptipnější vlákno, co jsem tady kdy četl :-)
Mi připomnělo, jestli ho nakonec někdo dal na lamer.cz :)
Gekon
Profil
Joker
Myslím že ne, neviděl jsem to tam.
YoSarin
Profil
A ještě bych chtěl poprosit Mistra, aby mi mailem nebo něčím poslal na sebe kontakt - má u mne cenu pro nominátora ;)
Cenou je opět čokoláda, ale jelikož se jedná povětšinou o webdyzajnéry, kteří jsou šikovní, tak tentokrát tato čokoláda patří do druhu "udělej si sám" (prostě dostanete cukrářskou bílou polevu).
DJ Miky
Profil
A co kamna? :-)
Lexter
Profil
DJ Miky

Tak to já žeru! :D
souki
Profil
Přátelé..... Byl dobrý nápad vybrat nejvtipnější vlákna z historie. Ale nezdá se vám, že poslední dobou se tu těch šílených vláken objevuje nějak moc? A hlavně -- že vznikají zcela cíleně a účelně?
Lexter
Profil
souki

Musím se přiznat, že mi to taky dost přijde. Lidi se na sebe snaží upozornit. Lehce pak klesá diskuse, moc se mi to nelíbí.
Mistr
Profil
YoSarin
Někde u piva to probereme...
YoSarin
Profil
DJ Miky
:D

Mistr
Takže za rok? ;)
YoSarin
Profil
Lexter
souki
Hmm... musím uznat že máte pravdu. A vzhledem k tomu, že na celé diskuzi jde hlavně o webdesign a o to pomáhat lidem kteří to potřebují a chtějí, tak to tu zamykám - vlákna s rádobyvtipnými nicneříkajcími odpověďmi nikomu nepomůžou (i když natolik samoúčelná vlákna tu nejsou, tak třeba nějaké čokoládychtivé individuum by mohlo něco takového vytvořit). Někdy jsou ty odpovědi až moc sarkastické.

Stejně si nemůžu dovolit každý měsíc solit takový těžký prachy za hlavní cenu... :)

Třeba se k tomu zase někdy vrátíme - nejlépe na konci roku (vybrat nejvtipnější vlákno za celý rok nebo tak - to bych se možná mohl i praštit trochu víc přes kapsu).

Takže hodně štěstí a dobré zábavy přeju. :)

P.s.: Mistr a Kocour svou cenu dostanou, nebojte. ;)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0