Autor Zpráva
Karlos
Profil *
Chtel bych si zaregistrovat domenu .com a nechat ji hostovat na jednom z techto dvou serveru.

Na webdum bych sel do InterPacku. 515,- / rok za 300MB prostoru a dalsi celkem dost solidni sluzby je nadhera. Zaroven by me zajiamalo kde je ten figl, ze samostatny hosting stoji 480,- a kdyz si k nemu necham vest i domenu tak jen za 515,-

Na hostingzdarma nechapu jedno:

- Registrace domény .com na 1 rok 290,- Kč
- Udržovací poplatek pro doménu .com na 1 rok 449,- Kč

Takze kolik budu platit, kdyz domenu nemam a chci ji u nich nechat bezet? 449,- + DPH ? Nebo bude poplatek jiny prvni rok a dalsi roky?

To by byly skoro stejne ceny na sluzbach mi lip vychazi hostingzdarma, ktery ma jako jedinou nevyhodu nizsi traffic, ale zase ma smtp, neomezeny pocet emailu, CRON, ftp pres webrozhrani... Takze na prvni pohled vypada lip, ale co zkusenosti???
mgiel
Profil
zkusenosti mam spatny ....

proc se omezovat trafikem a jeste jim platit navíc peníze za doménu ,kdyz domena stojí dvě kilča.
neomezeny pocet mailu je k nicemu,v beznem zivote staci 1 mail a dalsich 10 muzes rozdávat,ale stejne je nikdo moc nebude chtit,kazdej má radsi svuj.Ftp pres webrozhrani je pro lamy.

a kdyz to je hosting zdarma ,tak by mel být zdarma ....pravda je v tom ze za hosting se platí v domene.

tot muj nazor.

bejt tebou tak se podivam na webhosting kterej tu máme z pravěku ,kterej nemá žádné fígly a pod.a porovnávám s 20ti dalšími webh.
Karlos
Profil *
A kde je hacek v tomhle?:
http://www.obchodonline.cz/

celkem solidni sluzby, hosting uplne zadaco, domena za 208,- + DPH.
PetrK
Profil
A kde je hacek v tomhle?:
http://www.obchodonline.cz/
celkem solidni sluzby, hosting uplne zadaco, domena za 208,- + DPH.


Co je zdarma, tomu nevěřím :-) Takže jsem se tam mrknul, na první pohled dost zajímavé ale:
Traffic 2GB (řekl bych že to je méně než málo..)
Podpora: Fórum ( a nic víc)
Zálohování: Bez zálohování (to jsem ještě nikde jinde nevidel..)

Prostě zdarma, to je logické. Já bych do toho nešel, když tak jedině s něčím na čem mě v podstatě nijak nezáleží... Pouze mě tam překvapily ty ceny domén, ty jsou skoro až podezřele fakt nízké.
Kdysi jsem taky zkoušel něco zdarma, ovšem rychle jsem se vyléčil. Nemůžeš tam čekat pochopitelně žádnou podporu a pod., pokud web třeba týden nefunguje, na nějaký mail ti žádná technická podpora ani neodpoví, vždyt je to zdarma takže s tím prostě musíš počítat.
Abych nebyl špatně pochopený, vůbec to nekritizuju, to je prostě logický fakt....
tark
Profil *
Já jsem s webdumem spokojený, výpadek jsem za několik měsíců zachytil jen jeden... Prostě pohoda :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0