Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Zdar. Ja uz fakt nevim jak na to. Chci pridat odkaz normalni stranek, konkretne obce, do katalogu na Atlasu a ja tam vidim jen pridat odkaz na firmu. A hned v prvnim kroku to chce IČO, jak dostanu do toho katalogu normalni nefiremni odkaz. Jsem snad slepy? Diky
mates
Profil
atlas pouziva jyxo.cz ...pridej ho tam..
Vladosik
Profil
To staci? Aha, tak tam uz to mam. Diky.
berkof
Profil *
nedávno jsem si s Atlasem psal a bylo mi řečeno, že lze přidat pouze firmu, že funkci přidání odkazu na nefiremní stránky zatím pozastavili

z neznámého důvodu jsem před půl rokem z katalogu zmizel, a teď už taky nemám možnost se tam přidat, jen nechápu proč nevyhoděj taky ostatní nefiremní stránky

jinak nedávno se šlo zaregistrovat ještě do katalogu www.msn.cz , kterej běžel pod enginem Atlasu http://msn.katalog.atlas.cz/ , ale jak koukám je zde už přesměrování na live.com

hold musím nám stačit ten katalog Seznamu a Centrumu : )
berkof
Profil *
mates
když ho najde jyxo http://jyxo.cz/d/submit tak ho bude znát i Atlas to jo, ale Vladosikovi šlo o přidání odkazu do katalogu
Vladosik
Profil
Aha. Ja si rikal, ze jeste "nedavno" jsem odkaz do katalogu Atlasu pridaval a ted to ne a ne najit, tak jestli to nezrusili. V tom pripade me stve, ze chci nyni pridat neoficialni stranky obce, coz uz nemuzu, ale jine takove stranky tam v pohode jsou. Meli by je tedy taky odstranit.
Jinak ano, slo mi hlavne o pridani do katalogu Atlasu.
Keilew
Profil
Počínání katalogu atlas.cz mě osobně dost naštvalo. Musí se platit poměrně vysoká částka, přičemž se mi od nedávna často stává, že první, co na mě v Googlu vypadne, je odkaz do nějaké složky v atlasu, který vesměs mimo mísu. Pak se dá těžko uhájit pole-position (PR atlasu je 7). Takže i blbě napsanej web, kterej je pod atlasem, mě takto defakto předskočí. Jak na to? Jak se dostat nad katalog?
Shadowwolf
Profil
jednotlivé sekce PR7 asi nemají, že???
Keilew
Profil
Shadowwolf

Ty, které mi konkurují mají 4-6. Já mám nulu, protože stránka je nová a PR se přepočítává jednou za čtvrt roku (nejsem si jist, někde jsem to četl). Každopádně víc jak 2-3 z toho asi nevymáčknu...
Anonymní
Profil *
Neexistují ještě nějaké triky?
Keilew
Profil
To jsem byl já:-)
lukas.pce
Profil *
klíčová slova ;-) Proste si vybereš nejaký klíčový slova na který je hodne dotazů a pro ty optimalizuješ, např hodíš je do meta tagu keywords a do obsahu ale pozor aby z toho nevznikla nekalá praktika..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0