Autor Zpráva
lukasik
Profil
lidi nevíte v čem tenhle soubor můžu otevřít/upravit??
djlj
Profil
Třeba v notepadu.
Miloš
Profil
Podle stránky www.pndesign.cz/pripony-souboru.php může být přípona TPL něco z následujících:
.tpl - CakeWalk Audio Template soubor
.tpl - Mime: application/vnd.groove-tool-template
.tpl - Resident units library (Turbo Pascal)
.tpl - TemPLate (Harvard Graphics/GoldEd/ITrack)
.tpl - Template for Page Express; see DTP
.tpl - Ulead iPhoto Express TemPLate


Používáš některý ze zmíněných programů?

djlj
Třeba v notepadu.
Otázka je, k čemu to bude dobré. Připomíná mi to dávné doby, kdy někteří zoufalci otevřeli v T602 command.com a pak se divili, proč jim nejde počítač…
lukasik
Profil
a nevíš eště v čem vytvořim soubor *.ico?
djlj
Profil
Miloš
No, já když jsem něco potřeboval upravit u phpBB fóra, tak jsem to dělal v poznámkovém bloku :).
lukasik
Profil
Miloš
No, já když jsem něco potřeboval upravit u phpBB fóra, tak jsem to dělal v poznámkovém bloku :).
Vaše jméno

no to jo, ale v čem vytvořím soubor *.ico.. v malování ani v photoshopu to nejde
Miloš
Profil
djlj
Jenomže zdrojáky phpBB fóra jsou textové soubory (text/php), takže (vyjma utf-8 a BOM) je můžeš v notepadu upravovat co hrdlo ráčí.
Zkus si ale v notepadu „upravit“ třeba obrázek.

lukasik
Zkus nějaký jednoúčelový editor ikon; ikony lze případně ukládat i v GIMPu.
djlj
Profil
v malování ani v photoshopu to nejde
Ve photoshopu to určitě půjde uložit exportováním.
lukasik
Profil
tak ja se z toho picnu....
v phpbb2 foru sem zmenil favicon a je tam porad ta sama
djlj
Profil
CTRL+F5
lukasik
Profil
nic to uz sem zkousel aspon 10x
Joker
Profil
Miloš
Připomíná mi to dávné doby, kdy někteří zoufalci otevřeli v T602 command.com a pak se divili, proč jim nejde počítač…
Tohle není ten případ. U webů bývá TPL obvykle šablona (template), což je normální HTML kód, který jde v tom Poznámkovém bloku normálně upravovat.
Miloš
Profil
Joker
U webů bývá TPL obvykle šablona (template)
U webů obvykle, ale protože lukasik o tom souboru napsal jen to, jakou má příponu, musel jsem se domýšlet, co by to mohlo být, viz výše uvedené přípony, Jestliže je to ale opravdu součást fóra, tedy html nebo php, pak máš pravdu, to může v poznámkovém bloku klíďo editovat, ovšem s tou výjimkou, pokud to není UTF-8 – aby tam nevkládal BOM.
tiso
Profil
Miloš - hádaj v akej sekcii si?
Miloš
Profil
tiso
hádaj v akej sekcii si?
Můžu třikrát?

Jasně, že mě to netrklo; na stranu druhou – co když byl dotaz položen do nesprávné sekce? I to se tu stává.
lukasik
Profil
co to tu kydáte??
prostě se snažim změnit favicon u phpbb fóra a nejde mi to..
Miloš
Profil
lukasik
co to tu kydáte??
Kydáme tu úvahy nad tvým prvním položeným dotazem: lidi nevíte v čem tenhle soubor můžu otevřít/upravit??
V tomto dotazu jsi nenapsal ani tečku o nějaké ikoně. Tak buď tak laskav a nekydej tu o našem kydání.

A pokud jde o změnu ikony — chceš ji upravovat (viz editory ikon; BTW našel's už nějaký?), nebo změnit za jinou a její jméno je uvedeno v tom TPL souboru?
DJ Miky
Profil
prostě se snažim změnit favicon u phpbb fóra a nejde mi to..

Vymaž si cache a pokud máš IE, tak ho vymaž i z oblíbených. Prohlížeč by si pak měl nahrát novou ikonku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0