Autor Zpráva
p4wel
Profil
Jeden z prvních počinů co jsem udělal, žádné úpravy ani aktualizace tento web v nejbližší době nečekají, přesto prosím o kritiku ať su příště zas o něco moudřejší...

http://www.zivotni-problemy.cz/

dík

pawel
Mistr
Profil
p4wel
(1) Všechny stránky mají stejný titulek (tag TITLE v části HEAD), což je chyba.
(2) Postrádám klikací logo.
(3) Text bych nevycentrovával.
(4) Z vnitřní strany závorek se nedělá mezera, z vnější ano - viz http://www.zivotni-problemy.cz/cenik.htm
(5) Proč umožňuješ zápis na již proběhlé semináře?
(6) Té stránce chybí "šťáva", nějaké oživení...
mukis
Profil
-Je to malé
-Ta béžovo-oranžová barva taky není to pravé.
-Ty klikaté čáry v menu jsou divné.
-Bylo by dobré, kdyby se na položku v menu dalo kliknout i když jenom najedu na "button". Použij v menu tag <li>.
-Proč máš v menu tabulky?
-Nepoužívej iframe.
-Uprav odkazy a hover menu
MrKolouch
Profil
.
MrKolouch
Profil
Mistr
nechápu,co máte furt s tim neklikacím logem,je to strášná prkotina,která tam nemusí být a z webem se nic nestane,toto vidim v každé připomínce
Petr Tichý
Profil
MrKolouch
Experte.
MiSHAK
Profil
Hm... To by chtělo podkategorie komentujících:
Vím jak to má být, Myslím si jak to má být a Přečetl jsem knihu (fantasy).

MrKolouch: UTFG
tajny spion
Profil
Mala pismenka v paticce, nelze precist. Fialovy hover u menu a fialovy nadpis menu se mi zda nevkusny.
tajny spion
Profil
Skus dat pozadi stranky na black, mozna to doda tu stavu.
kwit
Profil
pokud je to tvoje prvni prace tak tleskam, to ty moje ... :)
jinac me se nelibi titerny text v paticce, taky nepoznam, kde se nachazim v navigaci
Mistr
Profil
MrKolouch
nechápu,co máte
Předně, každému tady na diskuzi tykám, takže to snad nebude vadit ani Tobě.

s tim neklikacím logem,je to strášná prkotina,která tam nemusí být a z webem se nic nestane
Prkotina říkáš? Pro někoho možná ano. Ovšem proč tuto prkotinu mají i takové weby, jakými jsou například Seznam, Google či iDnes?

Jde o to, že Ti to výrazně ulehčí pohyb ve stránce. Prohlížíš si web, ale najdenou se v něm ztratíš, tak se chceš dostat na titulní stránku. Jak tam dojít? Co je lehčího, než klepnutí na logo v levém hodrním rohu? Ale jsou i jiné případy. Přes fulltext se dostaneš na nějakou stránku, najdeš v ní co potřebuješ. Ovšem pak Tě možná napadne, když jsem zde našel hledané, co kdyby tady o tom toho bylo víc? Šup na titulní stránku. Buď mohu klepnout na klikací logo v levém horním rohu, nebo se zastavit a začít hledat, kde je odkaz Domů, Na titulní stránku, Home apod. či dokonce mohu umazávat část adresy stránky. A co je jednodušší? Navíc nezapomeň, že čas, jsou peníze...

A komfort návštěvníků stránek je více než důležitý. Krom toho, že klikací logo je dnes již standardním prvkem profesionálních webových stránek - viz tato stránka a obrázek
p4wel
Profil
takže pár komentářů:

mukis: barevnost se mi líbí, pravda, že osobně bych zvolil něco trochu jiného, ale je to na přání poradny, klikaté čáry jsou taky na přání...
s tím klikáním v menu by to asi bylo lepší jako celé tlačítka

mistr: pravda, že nějaká šťáva tomu chybí, ale u tohoto druhu stránky to není tak důležité. časem bych chtěl udělat obrázky nějak decentně animované, třeba že v mezerách mezi nimi občas projede jakoby odlesk, nebo nějaké světlo. samozřejmě nějak přehnaně, něco moc hýbajícího se by to spíš narušovalo...
zapisování na proběhlé semináře: stránky jsem vytvořil, teď už se o ně ale víc nestarám...

tajny spion: cerne pozadi by mozna bylo lepsi, ale bílé je též na přání...
písmenka v patičce mají být nenápadné, ale možná ne tolik, pravda...


ke klikacímu logu: u stránky tohoto druhu a malého rozsahu mi přijde zbytečné, snad stačí menu s pár položkami s úvodem...
navíc google mě vždycky pošle na první stránku... i když najde něco z textu, pošle mě na úvod - díky iframe (proč tedy nepoužívat, zde mi to přijde užitečné).. vhledávače prý totiž neumí hledat v iframech, všechny texty jsou však zkopírované ve zdrojáku ještě jednou, takže je google najde, ale pošle tě na úvod) asi by to šlo vyřešit i jinak, ale já to udělal takto. až budu někdy třeba zkušenější, možna se tomuto způsobu řešení taky zasměju :)

jinak dík všem za rady, těmto stránkám se už nebudu moc věnovat, ale hlavně jsem poučen do příště:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0