Autor Zpráva
Keilew
Profil
Už to tu bylo asi hodněkrát, přesto jsou s tím problémy.
Otevření odkazu v novém okně - použil jsem verzi od Yuhů:

onclick="return !PrivoxyWindowOpen(this.href,'_blank','toolbar=yes, location=yes, directories=yes, status=yes, menubar=yes, scrollbars=yes, resizable');"

Klient má nastaveno ve všech prohlížečích něco ve smyslu "otevírat v nové záložce" (IE7, FF), tedy ne nové okno a výsledek je ten, že se otevře normálně, jakoby tam žádný JavaScript nebyl. Kde je problém?
Dá se donutit otevírat v nové záložce přes JavaScript i když má klient nastaveno otevírání v novém okně? _tab jsem zkoušel - neúspěšně.
Keilew
Profil
Nikdo neví?
T.Pastrana
Profil *
pls... dělám web, kde mam menu vložený přes iframe, protože ho budu často měnit tak abych mohl přepsat jen jeden soubor...takže: chci poradit s tim, že když kliknu v menu na odkaz, tak se mi otevře v tom rámu, ale já chci aby se to otevíralo normálně přes celoustránku a nějak nevim jak na to..pls poradte :)
andrew
Profil *
http://www.jakpsatweb.cz/faq.html
andrew
Profil *
<a href="http://www.jakpsatweb.cz" target="_blank">Odkaz se otevře do nového okna</a>
peta
Profil
Keilew
trpelivost, minimalne 2 dny.
u window.open nelze napsat _blank, ale lze ponechat nazev okna prazdny nebo zvolit nejake jmeno. Dulezite je, ze name musi zacinat pismenem, takze ti to JS konzola hlasi jako chybu, kdyby sis JS konzolu otevrel.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keilewa:
použil jsem verzi od Yuhů
Spíše verzi od Privoxy. Yuhů by užil spolehlivější atribut target.
A kdyby snad target užít nechtěl, sáhl by po window.open a ve třetím argumentu by mezi vlastnosti okna určitě nedával mezery.

Dá se donutit otevírat v nové záložce přes JavaScript i když má klient nastaveno otevírání v novém okně?
Ne.

_tab jsem zkoušel - neúspěšně
V průběhu vývoje Exploreru 7 se objevila fáma o target="_tab" doprovázena nepřehlédnutelným odporem ze strany obhájců „webových standardů“.
V návrhu CSS 3 je vlastnost target-new: tab. Nikdo ji nepodporuje, takže si asi budeš muset počkat, až se dostane do CSS 5 :-)
dgfh
Profil *
nechapu kam mam vlozit ten odkaz


onclick="return !PrivoxyWindowOpen(this.href,'_blank','toolbar=yes, location=yes, directories=yes, status=yes, menubar=yes, scrollbars=yes, resizable');"
Pavlis
Profil *
Zdravim!
Mam k tem odkazum prosbu... Mam na strance pouzity iframe, ktery v sobe ma urcitou stranku. Dejme tomu www.atlas.cz ... Stranka atlas.cz obsahuje mnoho odkazu a ja bych potreboval, aby se pri kliknuti na odkaz neotevirala stranka v iframu, ale bud jako uplne nove okno a nebo aspon vhlavnim okne. Kdyz muzu zasahovat do odkazu, je to jednoduche - pres target="-top" ,resp. target="_blank" ... Ale pls poradte nekdo jak to udelat, kdyz nemuzu zasahovat do odkazu (tedy do stranek atlasu) ? Diiiky moc
Bubák
Profil
Pavlis
Žádný pls ti neporadí, protože to nejde, přesněji ovlivnit to může jedině uživatel, že si odkaz otevře do téhož, nebo jiného okna/tabu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0