Autor Zpráva
george
Profil
Ahojky všem,
poslední dobou nemám mnoho času ani pro své vlastní projekty, ale chtěl bych skusit něco, co nemá obchody, nejde ani o mou zásluhu jako o Vaší. Hned Vám to v dalších řádcích vysvětlím.

Jistě znáte webové projekty, které mají různé sub-domény, třeba Scorpion's, pod kterým běží více webových projektů já bych měl mírně podobný cíl a to naprosto otevřeně a neomezeně.

Rád bych udělal nabídku každému, kdo má alespoň trochu dobrý projekt a je schopen dle svého směru provozovat redakční systém, který bude schopen také správcovat, tito lidé by měli na starost jako vůdci svůj projekt a ten by sami řídili a rozvíjeli, já bych Vám pouze nabídl formu webhostingu pro Vaše účely zdarma, uvedu příklad:

Chtěl bych řídit projekt o BLABLABLA
Já jako vlastník Vám umožním otevřít si svůj projekt na doméně: http://blablabla.tajnynazev.cz/smer

------------------------------------------------
Směr by byl pouze něco jako podřádek vašeho projektu, podobné jako má wikipedia: cs.wikipedia.org/wiki => celá subdoména III. řádu vaše
------------------------------------------------

V současné době doménou nedisponuji, ale věřte, že mám dobrý nápad na název domény a myslím, že se dá využít ve všech případech. Název domény nebudu uvádět, pokud nebudu mít zajištěný zájem, abych provedl zakoupení.

Ujišťuji Vás, že se do Vašich projektů nebudu motat, jediné co budu chtít bude třeba v budoucnu malý banner někde na webu 88x31, kde odkážete na hlavní stránku, aby si lidé mohli vybrat.

Technické parametry:
Neomezeně databází MySQL
Neomezeně E-mailů
Prostor pro projekt neomezen, k osobním účelům bude jiný prostor

Další dotazy viz. níže

Děkuji - v případě dotazů mi pište na ICQ, ale spíše tady, budu tuto diskusi sledovat.
Morasino
Profil
To je dobrý napád.Mohl bych tam rozjed magazín?
george
Profil
Morasino dobře, odeslal jsem na tvůj e-mail obeznámení, potřebujeme další schopné lidi, aby měl projekt dobrý začátek.
Mashmare
Profil
Také bych měl zájem.... Kdyžtak se mi nějak ozvěte mashmare@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0