Autor Zpráva
Flip
Profil
Ahoj,
prosil bych kritiku na osobní "odborný" blog, kritizujte prosím kód, design, typografii vše, co vás napadne.
Hloupé připomínky se nenechávejte od cesty a připište je taky ;) díky předem hlavně za konstruktivní kritiku ...
tiso
Profil
1. malé písmo
2. malé riadkovanie
3. neviem či odstránenie 1. a 2. dostatočne pomôže čitateľnosti, potom: zlý kontrast
4. horný zelený box sa úplne zle číta...
mantisa
Profil
Flip

Vítám tě na svém...
Railbot
Profil
Je to pěkné, originální. Nelíbí se mi šipka v menu. Při ctrl++ některé texty přetečou a slijí se. Základní nedostatek. Nějaký binec v odstavcích, 2x použité identické ID, prádzné divy. Obsah by mohl být v kódu jako první.
Nox
Profil
Líbí se mi to, i šipka. Box s hledáním bych dal světlejší, zelenému nahoře přidělat padding, oddělat gradient a bevel a přidělat stroke (a pak to bude ladit ke zbytku designu)
Str4wberry
Profil
Flip
1) Jednotlivé řádky textů mi přijdou strašně nahuštěné (line-height).
2) Řekl bych, že není nutné nahrazovat tolik textů obrázky.
3) Text „Vítám tě na mém odborném blogu,…“ je dost nečitelný.
4) „<div class="html_code">
<p>
“ — zkus se na to podívat. Proč nepoužít <pre>; navíc na konci máš zbytečné „</p>“

5) Text „hledej...“ ve vyhledávacím poli by se mohl po kliknutí vymazat/označit — takhle ho musím mazat ručně.

Hodnocení: 7/10
Flip
Profil
zelený box, ještě dostane pár úprav,
řádkování se mi zdá dostatečné, ale asi na tom něco bude, že si na to stěžujete, takže ho zvětším.

Railbot
za to zvětšování se omlouvám, ještě to pořádně doladím!
odstavce pročistím...

Nox
jj asi nějak tak upravím ten zelený box ;), díky za radu

Str4wberry
2) Řekl bych, že není nutné nahrazovat tolik textů obrázky.
tolik textů to zas není - jsou to pouze nadpisy ... které mají pod sebou schovaný text, cely design má zatím 44 kb, takže myslím, že ty obrázkové nadpisy nejsou nějakou velikostní přítěží...

ad 4) super, díky za tip ... vůbec jsem nevěděl, že tenhle html tag existuje a tak jsem na to šel selským rozumem xD

Děkuji za dobré rady a připomínky, pokud se zde najde ještě nějaká dobrá duše, rád si vezmu její slova k srdci ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0