« 1 2
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Habendorf:
Mrkni se na datum posledního příspěvku ;o)
Byl zaslán 4. 1. 2008, co tím chceš říct?


Bohyn:
Zni to jako bych musel 3x navstivit dany web abych si IM mohl 1x stahnout ;)
Má to říkat, že ze třech návštěv pramení jedno stažení aplikace. Myslím, že je to srozumitelné.
bohyn
Profil
habendorf
Mrkni se na datum posledního příspěvku ;o)
Ja vim, ale to neznamena ze nemuzu pridat komentar ne? Kdyz uz to Dado vytahnul tak sem se na tu stranku podival a napsal svuj nazor.

Edit:
Str4wberry
Má to říkat, že ze třech návštěv pramení jedno stažení aplikace.
Ano to sem pochopil, ale chvili mi to trvalo. Mozna mam dlouhe vedeni :)
habendorf
Profil
Str4wberry

Říct tím nechci nic, jen není zvykem vytahovat více než rok stará vlákna, a už vůbec ne v kategorii názor na stránku.

bohyn

Heh? Jakej Dado?
Str4wberry
Profil
Habendorf:
není zvykem vytahovat více než rok stará vlákna
Vůbec v tom nevidím problém, pokud je „vytažení“ k věci. Kdyby mne další názory nezajímaly, tak bych si zde přece zamkl.

Dada jsem už vymazal, ptal se na něco nesouvisejícího.
joe
Profil
Nevím co tu bylo a co ne, ale nechce se mi to moc pročítat, takže se možná budu opakovat.

Šílené písmo, je malé a ještě k tomu vyhlazené - pryč s ním!
Ne všude se hodí odlesky pod textem a tohle je právě ten případ.
Když už chceš mít funkční web i bez obrázků, tak pořádně - není vidět aktivní položka menu - nemyslím :active, aktuální stránku.
Co má naznačovat "vyhryznutý" text adresy webu v hlavičce? Nedá se to moc přečíst.
Proč není v hlavičce v obrázku spíš nějaká jahoda? Nevím co je tam teď, ale jahodu mi to rozhodně nepřipomíná.
Nelíbí se mi stín okolo hlavního obsahu - tj. ty žluté stránky poskládané na sobě.

Celkově to na mě nepůsobí moc dobře, navíc web má (aspoň v Opeře) jednu velkou vadu. A to, pokud si začnu zvětšovat stránku (zoomovat), a že to často dělám, zvlášť při takhle titěrných písmenkách, tak se stránka nezastaví na levém okraji, ale postupuje dál, takže levou část mám někdě vedle monitoru, můžu si domýšlet :-)
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0