Autor Zpráva
ronnie
Profil
Ahoj,

hledám web designera pro správu jednoho webu. Je nutné, aby uměl pokročilejší základy CSS, samozřejmě HTML/XHTML, pravděpodobně bude také třeba úprava grafiky a je vhodné, aby měl alespoň základní znalosti PHP (víte, co je require?) a javascriptu (otevírání oken).

Jde o občasné úpravy jednoho webu, v současnosti se chystá větší redesign, takže před Vánoci to může být fajn výdělek pro ty, co nemají mnoho zkušeností. Já už se bohužel (nebo spíš bohudík:-) CSS nevěnuji.

Cena se odvíjí od toho, jak rychle dokážete pracovat, uvedená hodinová suma předpokládá průměrného kodéra.

Pokud Vás nabídka zaujala, napište mi prosím na mail jakub.mrozek@gmail.com a přiložte ideálně alespoň jednu referenci nebo dobrý důvod, proč reference nemáte:-)

Ideální je, pokud máte ŽL, ale není to podmínkou.
ronnie
Profil
Ještě taková drobnost, deadline pro příjem nabídek je do zítřejšího dne 12 h. Pak Vám všem odpovím na mail.
Manq
Profil
ronnie
Chtěl bych se zeptat - v jak velké míře se bude upravovat grafika a jak hodně se na úpravě samotné grafiky - její tvorby bude podílet kodér?
ronnie
Profil
Hlavně je to o CSS, grafika se momentálně řešit nebude, pak půjde možná i o celý web. Je dostupné PSD celého webu a buď se s klientem domluvíte/přesvědčíte ho na nový web, nebo vylepšíte stávající šablonu (to už by ale byla nutná znalost Photoshopu).
Dranel
Profil
ronnie
Dobrý den,
hlásím se k této práci. Momentálně pracuji na dvou projektech, takže reference budou až po Vánocích. Ovládám:

(X)HTML (beru ohled na sémantiku)
CSS (k obou projektům je připojen externí soubor kaskádových stylů)
PHP (jeden z projektů je generován pomocí PHP)
a z části MySQL (registrace)

Beru ohled na sémantiku, validalitu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), přístupnost a v neposlední řadě použitelnost. Problém pravděpodobně nastane s grafikou, protože v tomto oboru teprve začínám (Gimp - freeware).

Kontaktujte mě prosím na dranel[zavináč]emial[tečka]cz

Marek "Dranel" Lenárd
mates
Profil
prihlasku sem Vam zaslal na mail
Manq
Profil
Nevím, jak ostatní, ale já to pochopil tak, že nabídky se mají posílat na uvedený e-mail. Je tu ještě někdo takový, kdo to tak pochopil?
Dranel
Profil
Manq
Já poslal nabídku jak sem, tak i na email. Alespoň tak jsem to pochopil já :)
ronnie
Profil
"Pokud Vás nabídka zaujala, napište mi prosím na mail jakub.mrozek@gmail.com" zní doufám jasně:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0