Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý den ... chtěl bych měl bych dotaz ... řeším formulář ... a je tam proměnej pocet input ... podle toho jak uzivatel potrebuje ... no tak sem bych se chtel zeptat ... jestli by to slo takto ...

<form action="" method="post">
Otázka<br />
<input type="text" name="ot_ank" size="33" /><br />
Možnosti:<br />
<?php $i = 1; echo $i;?>. <input type="text" name="mozn_ank<?php echo $i++;?>" size="30" /><br />
<?php echo $i;?>. <input type="text" name="mozn_ank<?php echo $i++;?>" size="30" /><br />
<?php echo $i;?>. <input type="text" name="mozn_ank<?php echo $i++;?>" size="30" /><br />
//mno a tady bych chtel pridavat pomoci js toto

<?php echo $i;?>. <input type="text" name="mozn_ank<?php echo $i++;?>" size="30" /><br />//toto ... pridat kdyz zmacku dole pridat moznost ...

<input type="hidden" name="last_ank" value="<?php $i--; echo $i; ?>"/>
<input type="button" name="add_mozn_ank" value="Přidej možnost" /><input type="submit" name="odeslat" value="Odešli" />
</form>

Myslím že sem dostatečne vysvetlil co bych potreboval ... tak kdyby ste me nekam odkazali ... treba jen nejakou js funkci ... :) diky moc ... Cup
Joker
Profil
- formuláři se přidělí nějaké IDčko
- JS vezme formulář (getElementById), vyrobí prvek input (createElement), nastaví mu požadované vlastnosti (setAttribute) a připojí ho k formuláři (appendChild)
Cup
Profil
jeje .... :) ... Pan Joker mě trošku přecenil ... díka za pomoc, ale asi se tomu vyhnu ... a udelam to nevim jak ... jelikoz ... tech par peknejch slovicek ktery ktere ste mi odpovedel presne jak sem chtel ... me dorazili :-) necekal sem ze v tom bude takova veda ... :) diky
Joker
Profil
Cup
:o)
To není zas taková věda, stačí si najít ty metody...
například: formulář <form id="formular">
-> formular = document.getElementById("formular"); vrátí ten formulář
-> prvek = document.createElement("input"); vytvoří input
-> prvek.setAttribute("atribut", "hodnota atributu"); mu nastaví atributy
-> ...těch atributů si nastavím, kolik je potřeba (type, name, atd.)
-> když to mám hotové, tak formular.appendChild(prvek); připojí prvek k formuláři.
Cup
Profil
ok ... :) já se na to tedy podívám ... ale jeste jedna vec ... -> prvek.setAttribute("atribut", "hodnota atributu"); mu nastaví atributy muzu do te hodnoty dat přesně něco takovléhoto "mozn_ank<?php echo $i++;?>" cili potrebuju aby se mi to dále přičítalo .. když se podívate na muj priklad tak pochopite co sem myslel ... napiste jen zda mo to v tom bude fungovat či ne ... :) dekuji ... Cup
Joker
Profil
muzu do te hodnoty dat přesně něco takovléhoto "mozn_ank<?php echo $i++;?>"
Ne. Určitě tam nemůže být PHP kód.

Čili by to muselo být nějak takhle:
var i = 6; // kolik prvků je nazačátku
function pridejPrvek(){
...
prvek = document.createElement("input");
prvek.setAttribute("name","mozn_ank"+(++i));
...
}
Cup
Profil
díky moc ... sem si rikal že to tam nepůjde ... ok myslim ze s tim co ste mi predlozil to dam dohromady .... dekuji Cup
Cup
Profil
:) dobrý podvečer .... Pro pana Jokera ... jesště sem se chtěl zeptat ... kdyby ste byl tak hodný ... už sem to dal do hromady ... s těma radama co ste mi poskytl sem to vlastně jen zkopíroval ... za to díky ... ale vkládaná okna se mi skládají když se podívate nahoru na příklad ... vedle odesílacího submitu ... a směr do prava ... nemáte v tam ještě nějakou radu jak to udělat aby se skládali pod ... ty co už tam mám ... a pod sebe .. ? ... :) možná si to tu ani nepřečtete ... ale kdyby jo tak... ;-) předem díky
Joker
Profil
Jestli to je jako v tom prvním příspěvku, tak by nejjednodušší řešení bylo to nasázet normálně <input><input><input> a v CSS jim nastavit display:block
Cup
Profil
ok ... jde to díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0