Autor Zpráva
Timy
Profil
Hledal jsem hledal, ale našel jsem pouze RSS celé diskuse. A protože jsem chtěl sledovat jen určité kategorie, napsal jsem si na to skript sám. Takže jestli někdo chce sledovat jen některou z kategorií, může využít tyto feedy. V názvech kategorií se mi zatím z nepochopitelných důvodů nezobrazují některé české znaky, u výpisu jednotlivých témat už je to správně. Asi nějaká mrzká chyba, časem snad opravím.

Ještě metodika: Pomocí file_get_contents načtu vždy úvodní stranu kategorie, ze zdrojáku si vyberu jen to, co potřebuju (název tématu, url tématu a počet příspěvků), to uložím k sobě do databáze a pak zpětně vypíšu. Do databáze to ukládám proto, abych nemusel furt stahovat úvodní stránky kategorií při každé žádosti RSS čtečky. Data v databázi se obnoví nejdříve deset minut po předchozí aktualizaci. Takže by to snad ani nemělo zatěžovat server. Snad to není nějaká blbá metoda, já se v PHP nevyznám.

Ještě jsem uvažoval, že bych umožnil sledovat v jednom feedu více témat (něco jako ?kat=1+3+25), ale pak jsem to zavrhl – myslím, že když už to někdo bude využívat, bude stejně sledovat málo feedů.

Kdo chcete, využívejte, kdo nechcete, nevyužívejte.
souki
Profil
A nemohlo by to prosím pěkně obsahovat i text pvodního příspěvku? Nebo aspon úryvek

Jinak samozřejmě díky, už dlouho mi to tu chybělo :)
Timy
Profil
souki
Jak původního příspěvku? Myslíš prvního příspěvku v daném topicu, nebo posledního příspěvku? Prvního mi přijde nelogické a posledního by se mi nechtělo programovat :-).
koudi
Profil
Timy
A nebylo by jednodušší parsovat to původní rss, místo výsledných stránek (za předpokladu, že obsahuje info o kategorii)?

a jeste neco - mozna by to chtelo trochu lip poresit datum, ktery se uvadi u prispevku, aby se to dalo nejak rozumne radit.

kdyby jsi chtel, rad ti s tim nejak pomuzu, kdyztak se ozvi (kontakt v profilu)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0