Autor Zpráva
obin
Profil *
Největší kámen úrazu při tvorbě webu je pro mě grafika. Nejsem schopen nakreslit neco normálního na papír, natož to poskládat na web. Prosím vás tedy o radu, jak tvořit grafiku, čím začít, kde se inspirovat. Aby bylo co komentovat, vytvořil jsem web - web ZŠ - jak nejlépe dovedu. A vás prosím né o zhodnocení, ale o pomoc. O radu typu - tohle posuň, tohle zvírazni, tamto světlejší,... Nepouštějte se prosím do hodnocení webu co se týče ať už obsahové části, nebo kódu. V mnoha ohledech to je pouze pracovní verze. Jinak vám budu vděčný za každou připomínku. Jen upozorním, že moje znalosti Photoshopu jsou omezené na nějakou práci s vrstvami, nastylování fomocí vestavěných funkcí a vytváření barevných přechodů a jednoduchých efektů. Při mém grafickém nadání ani nemá cenu učit se víc
vertigo4
Profil
obin
samozřejmě není to nějak extra grafika, ale musím říct, že to nevypadá zas tak špatně, jak ses tu prezentoval ;-)
mně se na tom nelíbí třeba ten hover - podtržením nebo ta béžová barva v tom středním boxu...
obin
Profil *
Já mám prostě otevřenej Photoshop a Web Colors a může mi hlava prasknout z toho přemejšlení, kam jakou barvu
radim
Profil
Mohl by mi někdo poradit jak si udělám na svuj web design? nějaký?Mám klan CS a nějaký CS design chci ale nwm jak nato popradil by mi někdo?
Zdeněk Košťál
Profil
radim
Možná bych ti poradil si založit vlastní téma a nepsat to do cizího (tak jako jsi to udělal i jinde).
Lipové dřevo
Profil *
Já čekal něco daleko horšího ! :) Nepřipadá mi to vůbec špatné..
Jen to
1. třída
2. třída
atd.
Bych dal jiné písmo nebo aspon ne tučné (jestli teda vubec je)
Pal.ma
Profil *
Mně se nelíbí to přihlašovací okno, možná bych odsadil to potvrzovací tlačítko, zvolil jiné písmo, zapojil trošku barvy...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0