Autor Zpráva
Dawis
Profil *
Zdravím,

potřeboval bych poradit s jednou věcičkou - mám stránky optimalizované pro rozlišení 1024x768....když se na ně kouknu třeba v HD rozlišení např. na notebooku nebo prostě přes rozlišení 1152x864, tak jsou ty stránky pozicovány pořád normálně (do levého horního rohu)....v 1024x768 jsou vycentrované, koncipované "na míru"...jde udělt nějaký fígl, aby nás větší rozlišení nepřekvapilo...aby to bylo na středu i v těch větších rozlišeních? -nevím jak to jinak popsat... :-)



Díky moc za všechny tipy... ;-)
vertigo4
Profil
nepochopil jsem přesně, jinak vycentrování stránky se provádí takto: http://www.vertigo4.cz/blog/jak-vycentrovat-stranku-na-stred
Dawis
Profil *
omlouvám se za nesrozumitelnost...i když podle odkazu je zřejmé, že jste to pochopil správně... :o)
Dawis
Profil *
A když už mám web napozicovaný přes css, a všechny ty divy dám do jednoho společného divu a zformátuju ho tak, jak píšete na tom webu, tak to nefunguje...nevíte proč? :o) díky
vertigo4
Profil
Dawis
a nepoužíváte position (absolute) třeba?
Dawis
Profil *
Ano, používám, ale když jsem to změnil na relativní, celý web se mi rozhodil, asi si přečtu více teorie :)
vertigo4
Profil
Dawis
no s tím pozicováním to bude těžké skloubit s tím vycentrováním... leda že byste nastavil tomu obalujícímu divu relativní pozicování, ale to by vám nejspíš rozházelo web
Dawis
Profil *
zdá se, že je to v pořádku...že relativní position obalujícího divu pomohla....děkuji vám za pomoc :o)
vertigo4
Profil
rádo se stalo ;-)

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0