Autor Zpráva
eslan
Profil
Dobry den,
Mate skusenosti s kongo.sk ?
Je to dobry hosting ? Oplati sa za 110Sk - 40GB ?
Dakujem ... nie je v tom nejaky hacik ako v banancz (pri 3000tisic uip si nastavuje homepage banan cz ....)
tsunami
Profil
este som o nom nepocul
banancz
Hosting banan.cz
Profil
www.banan.cz nenastavuje při 3tisicích, ani při 3000tisicich (tedy 3milionech), zádny homepage na banan.cz, absolutní nesmysl

pokud chcete kvalitní levny webhosting na slovensku, můžu doporučit www.10gb.sk , ktery provozujeme v bratislavě
eslan
Profil
banancz
www.banan.cz nenastavuje při 3tisicích, ani při 3000tisicich (tedy 3milionech), zádny homepage na banan.cz, absolutní nesmysl

pokud chcete kvalitní levny webhosting na slovensku, můžu doporučit www.10gb.sk , ktery provozujeme v bratislavě


Dakujem ale neprosim ta dostupnost ma velmi nelaka .... podoba sa to na maxhosting :-D ozaj maxhosting mal za posledny den 89% dostupnost :-D
banancz
Hosting banan.cz
Profil
2 eslan:
dostupnost garantujeme : http://www.banan.cz/cz/show/183/

jinak pokud mate zajem, napiste na kaluza@banan.cz , necham vam hosting 1mesic na testovani, vcetne domeny (zdarma)
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: 99,8% :)
libol
Profil
Banan pěkně pindá, ale rozhodně nic negarantuje. Takže pozor.
pEeLL
Profil
armin
ale momentalne za kveten vidim 100% a to uz je druheho :)
tsunami
Profil
banan NIKDY! hostoval som tam a bol to najväcsi omyl akeho som sa dopustil
armin
Hosting armin.sk
Profil
Ja nemam nic proti banan.cz, ja ho mam rad, je to skvely zdroj. Akorat mi nejde do hlavy, proc jsou tak markantni rozdily mezi mereni.kyblsoft.cz a monitoring-serveru.cz.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
jsem velice rád, že jste si prošly všechny servery a našli jeden, který "cedulově" nemá dostupnost 99,8

dostupnost serverů b12 byla snížena upgradem hardware v pátek v nočních hodinách, viz http://statistiky.monitoring-serveru.cz/b12/2008-04-11

jinak dostupnost samozřejmě garantujeme
eslan
Profil
banancz
sem velice rád, že jste si prošly všechny servery a našli jeden, který "cedulově" nemá dostupnost 99,8

dostupnost serverů b12 byla snížena upgradem hardware v pátek v nočních hodinách, viz http://statistiky.monitoring-serveru.cz/b12/2008-04-11

jinak dostupnost samozřejmě garantujeme



urcite garantujes ... a zakaznici hovoria ze nie ... ako to potom ze napr. armin ked upgraduje tak nema take velke vypadky ako ty ? na to daco bude .... a este ked si to tak zoberem mas cca. 20servrov na 6100zakaznikov cize davas 305ludi na jeden server to je dost biedne a este k tomu to ani nie su servre co mas to su maximlane P4 (stolne pc) a radsej daj 1gb ako armin a poraidnu dostupnost :) co ty na to banan ?
Ozaj trosku velky ot nemyslite ? akoze bananko prepac ze som sa ta dotkol ... ale pripada mi to podobne ako 10gb.sk+banan.cz = najhorsi hosting ... pardon najhorsi je maxhosting ... za jeden den dostupnost 89% lol (ak maxhosting bude hovorit ze kazdy den upgraduje servre neverte mu kazdy den ma cca. 90% dostupnost :)
Este raz sa chcem spytat aky hosting mi odporucite ? (ignorujem dalsie vyhodne ponuky od banana)
- min 5gb
- 5databaz
- 5 ftp
- 5 emailov
-dostupnost 99.9% a viac

Dakujem
tsunami
Profil
eslan plne suhlasim. o dostupnosti vie kazdy svoje.

ja osobne som našiel www.tvojwebhosting.eu a som s ním plne spokojny. super sluzby, este lepsia dostupnost a podpora naozaj na urovni. skusal som vela hostov ale tento mi naozaj sadol a neplanujem menit.
eslan
Profil
4GB za 85SK super cena ...
tsunami si husty .... mozes pls. povedat ze aku stranku u nich hostujes ? chcem vidiet sviznost ...
tsunami
Profil
www.b-life.eu
moj blog. tiez som si zakladal na dostupnosti a kvalite
armin
Hosting armin.sk
Profil
eslan: No... najvacsi problem bol u mna 1.2.2008, takze netvrdil by som ze som "armin ked upgraduje tak nema take velke vypadky ako ty ?". Bohuzial zhodou nahod sa nasli 2 klienti ktorym sa "podarilo" dost zaujimavo vytazovat jeden zo serverov, co viedlo ku kolabsu. Samozrejme ze sa jednalo o vynimocnu situaciu, patricne opatrenia boli vykonane. Ja nemam problem jednat na rovinu a otvorene. A myslim ze 1. a 6. pozicia na mereni.kyblsoft.cz hovori jasne o mojich kvalitach.

P.S.: Asi sa dost neprijemne mylim, ale mam take tusenie ze toto vlakno je ohladne kongo.sk a nie ohladne vypadkov banan.cz ;)
eslan
Profil
jj armin mas pravdu len nik to nedodrzuje (vcerne mna :-D)
Morasino
Profil
eslan
My neupgradujeme hardware, ale stala se nehoda, s tím, že se někdo pořád nabourával do sítě.
eslan
Profil
Morasino
My neupgradujeme hardware, ale stala se nehoda, s tím, že se někdo pořád nabourával do sítě.

nejako casto nie ? myslim ze by som to mal zamknut nepaci sa mi toto ot. armin ma a mal uplnu pravdu
Morasino
Profil
eslan
Ano, je s tím problém, ale už jsme to vyřešili.
eslan
Profil
Morasino
to dufam ... mozem sa spytat ze iba informacne kde najdem vase tarify ? totiz to neprehladnejsiu stranku som nevidel ... dajte si normal staticku ... ked chces tak ti ju spravim.
tsunami
Profil
myslim ze zamknut to by bolo tu najlepsie
eslan
Profil
tsunami
mas pravdu zamykam !

ZAMKNUTE zaOT a za spamovanie banancz...
Měsíček
Profil
taky si myslím, eslane takové narážky .. typu "pardon najhorsi je maxhosting ..." a "nie je v tom nejaky hacik ako v banancz" si nech pro sebe když o tom zjevně nic nevíš ;)

Spamuješ tu ty stejně jako Banán..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0