« 1 2 »
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
V souladu s dodatkem #1 jsem již Kalužovi smazal či promazal hromadu příspěvků. Je mu to fuk.

Pár příkladů z dnešní noci:

> být klientem trochu se obávám
> prac. dny 9:00-18:00 hod.
>
> vím že je to drahé a přesto že www.banan.cz má zatím ještě trochu méně
> domén než http://www.cesky-hosting.cz/ , tak máme nonstop podporu,
> přece jenom klientovi se něco pokazí v pátek v 18:30 a co potom :-)

ve vlákně „Zkušenosti s Český hosting

> když má savana tak skvělé nastavení, možná zkuste nastavit si citlivost spam filtru,
> my to umožnujeme http://www.owebu.cz/obrazky/admin_pokrocile_posta-schranky.png
> ( podle mě, nejlepší administraci v ČR http://www.banan.cz/cz/44#banan, až nejdeme lepší, překonáme ji :-) )

ve vlákně „savana rychlost

Velmi často zde také propaguje své ne-přímo-banánové služby (třeba hostuju.cz), aniž by bylo z příspěvků patrné, že jsou jeho, což je též proti pravidlům. Smím vědět, proč vůbec bylo před rokem a půl zrušeno filtrování?
Dero
Profil
Trochu přeskočím děj věcí příštích - pokud by se hlasovalo o zařazení slova "banán" na blacklist, můžete počítat s mým souhlasným hlasem. Nemaže totiž jen Chamurappi a nechápu, proč bychom měli ignorantovi typu R. Kaluži trpět to, že si na diskusi dělá, co se mu zachce.
DoubleThink
Profil *
Smím vědět, proč vůbec bylo před rokem a půl zrušeno filtrování?
Bylo to po delším období klidu a hlavně proto, že banword paradoxně hosting chránil před nalezením názorů uživatelů pomocí Googlu.

Banán soustavně porušuje pravidla kategorie Hosting
Jaká tedy navrhujete opatření?
Zdeněk Košťál
Profil
Sice nejsem moderátor, ale pár nápadů bych měl:
1) Jak psal Dero, "banán" na blacklist.
2) Takovíto ignoranti by se tu trpět neměli - co ban? Už jednou byl banán na blacklistu, oddělal se a je to tu znovu. Je nepoučitelný. (Myslím, že nejsem jediný, komu jeho chování vadí.)

Co vy na to?
Gekon
Profil
Banán pro banána? Jednoznačně pro. Už tady oxiduje moc dlouho, z varování si hlavu nedělá, směje se a dál vesele spamuje a propaguje své služby.
Railbot
Profil
Než ban, byl bych pro vyvěšení vlákna s varováním o jaký hosting se jedná a o jakého magora se jedná.
Měsíček
Profil
Myslím, že by mohlo být dobré udělat special vlákno o Kalužovi a jeho hostingu, pak přidat na blacklist a k tomu zabanovat.
Ghosting
Profil
Taktéž (i když nejsem mod) jsem pro add to blacklist + BAN.
vertigo4
Profil
jsem jen pro blacklist
Jan Rippl
Profil
Vinikající nápad. Pokud se kdekoliv na fóru objeví příspěvek typu banan.cz jako spam, přesunul bych jej do zvláštní kategorie "BANAN.CZ SPAMUJE", a to tak dlouho, dokud by si to p. Kaluža nerozmyslel.
DoubleThink
Profil *
Prosím řadové členy, aby předkládali jenom faktické informace. Toto není anketa, váš názor není pro konečné rozhodnutí relevantní.
Ghosting
Profil
Vinikající nápad. Pokud se kdekoliv na fóru objeví příspěvek typu banan.cz jako spam, přesunul bych jej do zvláštní kategorie "BANAN.CZ SPAMUJE", a to tak dlouho, dokud by si to p. Kaluža nerozmyslel.

Nebo tak.
Aspoň bude nějakej čas klid, a nebudou přestřelky.
Jan Rippl
Profil
Ghosting
Je to hlavně osvědčený postup na většině diskusních fór, který tak "spamery" zesměšňuje, a zároveň poskytuje informace jiným uživatelům o těchto aktivitách prostřednictvím vyhledávačů (můj názor).
quinux
Profil
DoubleThink
Prosím řadové členy, aby předkládali jenom faktické informace. Toto není anketa, váš názor není pro konečné rozhodnutí relevantní.
Právě, že názor řadových "štamgastů", by měl mít velkou váhu...

Na blacklist patří sprostá slova a příp. ty, které evidentně porušují zákon. Pokud máte s kalužou problém, tak jej mažte nebo mu dejte ban na ip, ale jakmile začnete banovat každé druhé slovo, tak bude diskuze za chvíli samá hvězdička...
Měsíček
Profil
Mohu se zeptat (jen tak čistě náhodou) pročpak byl můj příspěvek (poloútočný) smazán a DT(ho) ne? (útočný)
Gekon
Profil
Měsíček
Smazal jsem ho já, důvod je jasný, sám ho zmiňuješ. Na DoubleThinkově postu neshledávám nic útočného.
Měsíček
Profil
"Smazal jsem ho já, důvod je jasný, sám ho zmiňuješ. Na DoubleThinkově postu neshledávám nic útočného."

Dobrá, příště, ale prosím pod můj příspěvek napiš proč jsi ho smazal, nemám rád když se maže bez odůvodnění ..
DoubleThink
Profil *
Právě, že názor řadových "štamgastů", by měl mít velkou váhu
Jistě, ale informace "já jsem pro" je pro mě bezcenná.

Mohu se zeptat (jen tak čistě náhodou) pročpak byl můj příspěvek (poloútočný) smazán a DT(ho) ne? (útočný)
Můj příspěvek koriguje směr diskuse. Chamurappi si stěžuje na chování Radovana Kaluži, vyzval jsem ostatní aby přišli s návrhem, jak toto chování účinně korigovat. Informaci, kolik lidí je pro banword, nepotřebuji.

Co se týče banu slova banan - myslíte, že to bude k něčemu? Vzhedem k asi 50 aliasům Banánu? A jak už jsem se zmínil - zabrání to nalezení objektivní kritiky banánu z Googlu.
Měsíček
Profil
"Jistě, ale informace "já jsem pro" je pro mě bezcenná. "

Jseš si, ale jist, že se toho dopustili jen řádoví členové?
Gekon
Profil
Co takhle pokaždé, kdyby se zde objevilo slovo "banán", se z něj automaticky stal odkaz na nějakou stránku, která zevrubně popisuje Kalužovy nekalé praktiky?

Příklad:

Banán je nejlepší, napište mi, dám vám testovací doménu bla bla bla.
vertigo4
Profil
Gekon
A co když si někdo dá zhodnotit web o banánech? ;-)
Gekon
Profil
vertigo4
To je vskutku vysoká pravděpodobnost ;-)
Chamurappi
Profil
Tento příspěvek jsem sepsal v květnu a strčil do šuplíku…

Reaguji na DoubleThinka:
banword paradoxně hosting chránil před nalezením názorů uživatelů pomocí Googlu
V tuto chvíli už je zde na diskusi hodně názorů. Jenže nespokojení uživatelé nejsou ani zdaleka tak aktivní a „výrazově umírnění“ jako Kaluža, takže většina vláken obsahujících „banan.cz“ je jeho dílo a objektivní kritiku vůbec neobsahuje — buď proto, že by byla OT (shání-li někdo hosting, nestojí o hádku Radovana s odpůrcem Banánu), nebo proto, že by byla příliš expresivní (odpůrci často neumí svoji zlost slušně vyjádřit).

Hostingů si moc nevšímám, ale intenzivní věcné a objektivní kritiky bych si zřejmě všiml. Kdybych byl „virtuální bezdomovec“, tak bych se bydlení u Banánu obloukem vyhnul jen a pouze proto, že spamuje. Nevím totiž, jak kvalitní služby nabízí, nevím, jestli skutečně má úžasnou nonstop podporu, nevím, jak se doopravdy chová ke klientům. Spamováním vytváří šum, který je informačně podobně hodnotný jako to ticho, co tu bylo v době banu slova.

Člověk, který přijde z vyhledávače, uvidí jen část onoho šumu. Možná se dozví, že Radovan spamuje, možná ne. Možná mu spamování bude vadit, možná ne. Musí snad potenciálního zákazníka trápit, že my máme nějaké problémy s poskytovatelem vyhlédnuté služby? Koukám teď na www.banan.cz a tam čtu, že ke dni 10. dubna spravují 6 000 hostingových účtů, jejichž vlastníkům je úplně fuk, jaká zvěrstva podniká jejich obchodní partner na diskusích.

Část lidí tu navrhuje zviditelnit upozornění na nekorektní jednání. Jinde jsem zase viděl rady adresované Kalužovi ve smyslu „škodíš si svým vystupováním“. Není to poněkud naivní? Dle mého názoru se Radovanovi bezohlednost vyplácí. Je stejně nenapravitelný jako distributoři V1AGRY, nemůžeme ho převychovat, nemůžeme ho potrestat, můžeme ho jedině filtrovat.

Jaká tedy navrhujete opatření?
Strčíme ho do pytle a hodíme do řeky.



Nyní se k tématu vracím, protože Kaluža opět nepřiměřeně otravuje, tentokrát „slevovým kupónem“ a „‚nezávislým‘ testem hostingů“. Na varování nedbá.

Uvítal bych obohacení seznamu sprostých slov o banan.cz, radovan.bloger.cz, 10gb.cz a hostuju.cz.
Plaváček
Profil
Chamurappi

Nevím, já osobně bych nic nefiltroval ani necenzuroval. Jenom bych pod každý příspěvek, který pan Banán napíše, vygeneroval automaticky odkaz na tento nádherný příspěvek http://radovan.bloger.cz/ o-lidech/trendy/z-hnusaka-metrosexual .

Většinu budoucích klientů, kteří jsou obdařeni alespoň špetkou zdravého rozumu, tento článek od využití ovocných služeb odradí sám o sobě. Těm ostatním stejně není pomoci a jakákoli cenzura tím pádem ztrácí smysl.
kletely
Profil
Chamurappi
Uvítal bych obohacení seznamu sprostých slov o banan.cz
Aj keď to síce nie je pravda, ale banan to používa: najlepší webhosting, top hosting.
AlešD
Profil
Plaváček
Souhlas!
souki
Profil
Tak si říkám, jestli by nestačilo do kategorie hosting nahoru přišpendlit téma o banánu pro neznalé.
Venca V
Profil
Plaváček
Nevím, já osobně bych nic nefiltroval ani necenzuroval. Jenom bych pod každý příspěvek, který pan Banán napíše, vygeneroval automaticky odkaz na tento nádherný příspěvek http://radovan.bloger.cz/ o-lidech/trendy/z-hnusaka-metrosexual .

Chvíli jsem přemýšlel, jestli on ten Pan Radovan není nějaký úžasný mystifikátor, který se nám všem směje, jak mu to žereme... Ale asi ne, nejspíš to je obyčejný blb.
habendorf
Profil
Venca V

Ale asi ne, nejspíš to je obyčejný blb.

Radovan rozhodně není obyčejný blb ;o)
DoubleThink
Profil *
Opusťme prosím vás sexuální praktiky Radovana Kaluži.

Máme zde návrh na obohacení seznamu sprostých slov o banan.cz, radovan.bloger.cz, 10gb.cz a hostuju.cz. Ostatní opatření jsou zdá se neúčinné nebo technicky neschůdné. Navrhuji hlasovat. Upozorňuji, že v potaz budu brát jenom hlasy moderátorů.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0