Autor Zpráva
ondrej012
Profil
Takže môj 1...Chcem vediet čo tam mam pridat ( ubrať) a pod...Je to pre kamoša...Tak fakt raďte a kritizujte ale nevulgárne...
vertigo4
Profil
ondrej012
nelíbí, zase nějaká práce na 5 minut...
ondrej012
Profil
nelíbí, zase nějaká práce na 5 minut...
sorry ale pytal som radit nie kritizovat...a aj tak co chce ten kamos aby som mu spravil zadara? :-)
vertigo4
Profil
ondrej012
sorry ale pytal som radit nie kritizovat
aha, tak příště to napiš jasněji: Tak fakt raďte a kritizujte ale nevulgárne...

Chcem vediet čo tam mam pridat ( ubrať)
Nějaký text, jak to bude ve výsledku vypadat... web není jen o hlavičce a pár postranních boxech
zimmi
Profil
Návrat zpět do roku 1997 (+- autobus). Laciné přechody, otřesné barvy.
ondrej012
Profil
Tu je uprava ( pridané texty)
vertigo4
Profil
ondrej012
Nepoužívej comic sans
ehm
Profil *
vertigo4
preco?
ja ho pouzivam...
Mistr
Profil
ehm
preco?
ja ho pouzivam

Nevypadá to "profesionálně". Žádný z velkých webů v něm, pokud se nepletu, není napsán. Například Seznam, IDnes či ze světových například Google nebo CNN.

ondrej012
A k Tvému webu:
(1) Zpracoval bych na hlavičce. Nadpis Novinky ze sveta zarobku na intenete... je velmi špatně čitelný, zvláště jeho začátek.
(2) Osobně bych použil teplé a veselejší barvy.
(3) Dne 1. května 2088, jak píšeš, Tvůj web začínal? Tak to máme ještě času...
(4) Jednotlivé položky menu budou vyvedeny ve stávající podobě?
machu
Profil
ahoj k tvému webíku pro kámoša muj indikátor celkového webu 1 ( 10 nejlepší / 1 nejhorší )
proč ?
proto:
(1) modrá barva v hlavičce - buď ji dej i někam jinam, nebo hlavičce dej jinou barvu pozadi.
(2) nahoĎ tam nějakou patku
(3) změn barvu založek (menu, novinky) moc světlá zelená
(4) nějaké šikovné pozadí
(5) už by to stačilo stejnak by se tu nic jineho než to celé změnit nedalo, jinak se s tím určitě ještě ukaž až to naprogramuješ ještě to vysšperkujeme.

p.s : hlavně tam nedavej nikam trapný toplist
Zdeněk Košťál
Profil
ehm
preco?
ja ho pouzivam...

http://bancomicsans.com/home.html
ondrej012
Profil
3) Dne 1. května 2088, jak píšeš, Tvůj web začínal? Tak to máme ještě času...
to bool priklad :-D
(4) Jednotlivé položky menu budou vyvedeny ve stávající podobě?
jasne že nie...
vertigo4
Profil
ondrej012
(4) Jednotlivé položky menu budou vyvedeny ve stávající podobě?
jasne že nie...
A proč děláš návrh takový, jak to pak stejně nebude vypadat? Ukážu ti příklad, proč je dobré dělat kompletní návrhy i s texty:

Jsem kodér a koduju web. Moje práce spočívá v převedení grafického návrhu do (x)html a css. Dejme tomu, že dostanu tvůj návrh. Koduju, a hle: Jak mám nakódovat menu? Jak mají jednotlivé položky vypadat? Zde musí kodér improvizovat a nakodovat menu tak, aby zapadalo do celkového layoutu. Ale proč? Nemá to být práce grafika?

Jasně, ty nám tu dáváš návrh, který sám budeš asi kodovat, takže je to tvoje věc jak to pak nakoduješ, ale mi ti tu nemůžeme celkově zhodnotit návrh, když tam chybí podstatné věci. Jak bude vypadat seznam? Jak bude vypadat formulář? Jak budou vypadat odkazy?
Zkus o tom popřemýšlet a zkus dodělat ten návrh, tak jak opravdu bude vypadat ve finální podobě; takhle tu hodnotíme jen nějaký náčrt, který může být ve výsledku horší, či lepší...
ondrej012
Profil
Už som desing úpne zmenil...
shaggy
Profil
Už som desing úpne zmenil...
Super... aj ja som minule, po dlhej dobe, zmenil jeden dresing za druhý (ten prvý mi už nechutil). Ale nevypisujem to po fórach...

Dám ti radu, najprv sa nauč, že design, nie je to isté čo desing (to mi pripomína skôr dresing) a ak nám chceš oznámiť, že si to zmenil, tak by si mohol pripojiť aj ukážku, inak sú takéto príspevky pre nás bezcenné ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0