Autor Zpráva
Boy
Profil
Je To zkušební web ve Flashi, tak to berte v potaz....potřeboval bych poradit ohledně barev a tak dále..........třeba nějaké efekty navíc......na tomhle webu jsem poznával Flash a mělo by to mít jen 50kB. http://otevrenadiskuse.wz.cz
Boy
Profil
Ta první pohádka je externě načítána, takže se může stát, že scrollbar hned napoprvé nepojede, ale když klinete na jiné, a pak zpátky, tak by to mělo jet.....
Bobor
Profil
flash- je síce pekný, ale mnoho užívateľov ho nemá rado. Ale zas na flash to neni tak velké. Efekty sú pekné. Ten okraj nalavo je taký rozhádzaný (nie každému sa to máči). Len z praktického hladiska by som pridal tisk ku každej rozprávke (neviem či to vo flashi ide- nevyznám sa v ňom)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odkaz porušoval pravidla diskuze.
blast3r
Profil
Bobor
Neni to menu nejak trochu podobne s www.macromedia.com
boy
Pekne, zvlast to menu sa mi lubi
Icepoint
Profil
2Boy : zrusil bych tu sipku ... kdyz se tam (aspon v IE) objevej 2 kurzory na sobe, vypada to blbe ... (pri oznacovani textu)
pyty
Profil
blast3r
s tych par miliard stranok ktore existuju najdes takych menu vela....
mozno ho MM tiez od niekial odkukala :-))

ad Boy - skusil som si to zapnut len na taku pol minutu a hodnotim prvydojem - pekne...
ale osbne stranky ktore su stavane na obsahu - nerobil by som vo flahsi
vlastne ja flash vobec nemam rad- neber to zle, je to len subjektivny nazor
Boy
Profil
Jejda.......To je jen taková stranda s těma pohádkama........To nemá být obsah webu. Nejsem vůl, abych dělal stránku s pohádkama...... ;-)
Boy
Profil
Hele nemá to být názor na mou stránku......a zkuste hádat kolik je mi? Navíc ten 13- letý borec má namakané jen to menu nahoře....toť vše...jinak je vše ostatní blueboard atd......Nemám pravdu?
Boy
Profil
Jo a taková připomínka......hodnoťte design, nebo ten kdo rozumí flashi jeho zpracování.....
Icepoint
Profil
tend druhej kursor se mi tam objevuje i ve FF ... skus to nejak zrusit ...
Icepoint
Profil
jo a v nemu je jen "o kurátku" ale primo v ty pohadce je "O kuřátku" ... jen malinka chybicka...
Boy
Profil
Icepoint
To O kuratku je proto, že to není úplně českej fotn a mě se ten háček nechtělo dokreslovat.
Boy
Profil
JO a ten druhej kurzor se mi objevuje i v Opeře......takže se to nějak pokusím vyřešit......myslím, že to půjde jedině tak, že to pole nebude selectable.
Boy
Profil
Hmm...ale když to není selektivní, tak je to pěkně na prd.
Anonymní
Profil *
Mě se vůbec nic nezobrazí (resp. prázdná bílá stránka).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0