Autor Zpráva
VENCA
Profil *
ahoj, další mé dílo je grafický návrh pro fotografa (klientovi se to líbilo ;-) )

http://www.grafikpro.cz/klient/fotograf/FOTOGRAF%20copy.png

a díííkes
panther
Profil
VENCA
nevím proč, ale na první pohled to na mě působí jako reklama na nejmenovaného mobilního operátora (snad za to mohou barevné doplňky, jako je aktivní položka menu, loga..)

Zpátky k návrhu:
- myslím si, že fotka v hlavičce je skoro až zbytečně vysoká
- "nové fotografie" - udělal bych jim nějaký hezký rámeček, takhle jsou dost strohé


Jako celek to není špatné
VENCA
Profil *
tu fotku sjem tm dal zatim provizorne prijde tm jina kterou si dotycny vybere a s tou vyskou no, ten obrazek byl jeste vetsi a chtel aby z neho neco zbylo, mozna by to sneslo o trochu zmensit no

a k novým fotkam - ani nevim jestli tam budou ;-) ... ale kazdopadne dobry napad s nejakym rameckem ;-)
Ghosting
Profil
Ta fotka v hlavičce je podle mne moc abstraktní. Od fotografa bych čekal něco konkrétnějšího.
Lexter
Profil
Dosti slabé. Ohnutí fotografie je velmi nedokonalé. Pro fotografa bych volil jiný typ designu, tento ne.
VENCA
Profil *
ahoj, mohl by ještě někdo přidat svůj názor díky
souki
Profil
šmankote, kolik MB ten náhled má?
tKej
Profil
souki 0,6MB;) - na to že to je celý design v jpg to je slušná velikost v dobré kvalitě
- Design se mi velice líbí, jen tu fotografii bych opravdu zmenšil
- Ohnutí fotky vpravo bych změnil nebo úplně odstranil (tohle je nic moc)
souki
Profil
tKej
asi měla zrovna moje linka slabší chvilku :)
VENCA
Profil *
tKej
díky, asi se dá uplně pryc, jen jsem to chtel ještě něcím vylepsit ;-) jinak je to PNG - ten je podle lepší než jpg
tKej
Profil
VENCA JJ už vidím, byl jsem u přítelkyně na starším počítači a nevím z jakého důvodu se v IE6 na vlastnosti zobrazilo jpg.. :)
warman
Profil
tKej
já nevím, ale kvůli tomu neni třeba ani otvirat vlastnosti :D to de vidět tady http://www.grafikpro.cz/klient/fotograf/FOTOGRAF%20copy.png ...

VENCA ten desing máš pěknej. říkám to samí, co říkají ostatní...
tKej
Profil
warman
to mi uniklo:D (já se hlavně díval na velikost..:))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0