Autor Zpráva
Falcon
Profil
Budúcemu majiteľovi sa to páči (alebo sa bál povedať že nie) tak preto chcem aby ste mi neradili zmeniť celý web ale odstrániť zopár chybičiek krásy..Tým chcem povedať: "Všímajte si iba grafiku." o kodovaní ešte nie lebo sa to ešte zle zobrazuje v niektorých prehľadačoch...Dole veľa tej grafiky nie je (vlastne žiadna) ale v hlavičke je čo komentovať..Absencia pätičky mi je známa ( majiteľ si to tak prial) a menu asi zmením ale ešte neviem...

Odkaz
vydrus
Profil
Falcon
Tak u toho háčku a "R" bych tam přidělal aspoň rybu, aby to nebylo tak suché.
Pozadí stránky bych dotáhl až dolů (modrá barva).
Menu bch nějak oživil, světlejší modrou.

Samozřejmě vše je na zákazníkovi, pokud se mu moje návrhy nebudou líbit, tak ať.
Falcon
Profil
vydrus
Pozadí stránky bych dotáhl až dolů (modrá barva).
To mám tak to sa tak zobrazuje sa mi zda v opere ktorejsi a mozzile ( zachviľu sa mi dorobia screenshoty s textu)...
Menu bch nějak oživil, světlejší modrou.
To asi celé zmením
Tak u toho háčku a "R" bych tam přidělal aspoň rybu, aby to nebylo tak suché.
Porozmýšľam

Ďakujem
lotty
Profil *
Dvěma slovy: "Takhle ne."
kletely
Profil
Falcon
Mno. tak keď som uvidel hlavičku tak som si hovoril že to nemuselo byť až také zlé, ale ako som uvidel zvišok :( Keby si sa stým viac pohral tak možno.
Falcon
Profil
kletely
no spodok chcem dorobiť dať tam nejaké ryby možno potopenú loď (proste dno mora) a menu zmením len si musim pohľadať nejaké inšpirácie a s textovým poľom sa skusim pohrať len teraz mam malo času a ešte čakám na schválenie toho dna...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0