Autor Zpráva
Lexter
Profil
No nudil jsem se no, tak jsem si nakreslil toto i když to nikde nepoužiju. Rady na zlepšení přivítám. Je to takový univerzál, znáte to. Víc času jsem tomu už nemohl věnovat, důležitější práce volala, ale postřehy mě velmi zajímají.

http://img.54.cz/images/704007-shop2.png

Edit: trčím na notebooku, tak ty barvy budou asi o krapínek tmavší než se mi tu jeví.
Falcon
Profil
tie prehľadné čiary na tom menu moč nepasuju inač pekne a prehľadne...
Sa mi nechce teraz pozerať
bohyn
Profil
1) moc siroky (1024x768)
2) menu pripomina drobeckovou navigaci ne menu
3) Ankety "co si myslite o tomto webu" miluju, ale je to jen navrh... :D
3) inputy mi nepripadaji ze se tam da neco napsat
4) OK je tak trochu nevhodne u formularu (hledani, prihlaseni, newsletter)
5) Ta lupa tam z neceho upadla? ;)
6) Trideni produktu bych dal nad seznam vyrobku.
Lexter
Profil
5) Ta lupa tam z neceho upadla? ;)
Vidíš, tam měli být jen šipky pro skoky.

3) inputy mi nepripadaji ze se tam da neco napsat
To je fakt.

6) Trideni produktu bych dal nad seznam vyrobku.
Jo, možná ano.

1) moc siroky (1024x768)
Má to tuším tisícovku, zbytek pro scrollbar :).
pEeLL
Profil
hezke
par osobnich postrehu
- nejak mi tam vubec nepasuje ten obrazek lupy. pripada mi tam vedle tlacitka ok zbytecny
- nelibi se mi podtrhavani carkovanou carou
- nadpisy resp. jejich podklad mi prijde celkem zbytecne vertikalne siroky. pod i nad pismen mi prijde hodne volneho mista
- stejne tak mi projde hodne siroke i to horizontalni menu

a ty dve holky vedle loga mi pripadaji ze si tam prohlizi neco velmi zabavneho a na zakazniky kaslou :-)
Lexter
Profil
pEeLL
- nejak mi tam vubec nepasuje ten obrazek lupy. pripada mi tam vedle tlacitka ok zbytecny
O tom jsem psal výše.

- nadpisy resp. jejich podklad mi prijde celkem zbytecne vertikalne siroky. pod i nad pismen mi prijde hodne volneho mista
Když to bylo úzké, tak mi to vůbec nesedělo ke zbytku webu.

a ty dve holky vedle loga mi pripadaji ze si tam prohlizi neco velmi zabavneho a na zakazniky kaslou :-)
Asi to je první fotkou co mi padla do ruk :), ale uznávám, že se spíš zajímají o něco co je níže očím a musí o tom zpravit kamarádky, protože jim to přijde neuvěřitelně... :)
Měsíček
Profil
Už jsis někdy zkoušel kódovat ty zabarvený selecty a další fičůrky :) je to děsná sranda a přísáhám, že kdybych měl grafika po ruce tak bych mu zakroutil krkem, jinak pěkné.
Lexter
Profil
Měsíček
Selecty nepřekresluju a co já vím, tak input a button snad zas takový problém nastylovat není, nic jiného tam nakresleno není ;). Osobně už styluji jen je po tom co mě plaváček upozornil.
Měsíček
Profil
Myslel jsem tím {Třídit produkty: []} .. co se týče dalších inputů ty jsou samozřejmě hračka.
Lexter
Profil
Měsíček
Takhle mi select vykreslila opera :D. jen jsem ho típnul.
amon
Profil
Lexter
trosku neskoro, ale mam otazku: keby sa mi niekam hodil, mozem ten design niekde pouzit?
samozreme aj s odkazom na tvoju stranku, Lexter...

inak, velmi sa mi to paci..mozno az na tie inputy, fakt sa to moc na inputy nepodoba...:-)
Lexter
Profil
amon
Když chceš. Ani odkaz nemusíš dávat, osobně je mi to jedno.
Dero
Profil
Řemeslně dobrý, jinak nenápaditý návrh. Ale to víš i sám.
amon
Profil
Dakujem, ak by som to niekedy niekde na nete pouzil, odkaz urcite umiestnim. zatial si to len nakodujem, lebo sa nudim...:-)
Lexter
Profil
Dero
Jistě, to vím, ono to ani nemá účel, proto je to takové nijaké.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0