Autor Zpráva
OnZ
Profil
Zdravím, vým že je to trochu z cesty ale mám na vás dotaz. Ukočil jsem studie PHP JS MySQL CSS a HTML a rozhoduji se co dál. Chtěl bych nový jazyk ve kterém se dá tvořit klasický "software", ale který se zárověn dá použit pro webové aplikace.

Prosím, řeklněte svůj názor na to jakým jazykem pokračovat.

Předem díky
Timy
Profil
OnZ
C#
nightfish
Profil
vím, že je to trochu z cesty, ale doporučuji ti chvíli se zabývat češtinou
až ji zvládneš na přiměřené úrovni, pak buď C#.NET nebo Javu - záleží na tom, jak moc toužíš po multiplatformnosti
vydrus
Profil
Python
Měsíček
Profil
Zatím neumíš ani jedno z toho co jsi vyjmenoval - spíše bych se zaměřil pořádně na jeden jazyk než drtil patnáct jazyků a uměl z každého něco a dohromady nic.
zimmi
Profil
OnZ: Češtinou.
srigi
Profil
C# alebo Java.
yFang
Profil
OnZ
Btw po kolika letech studií zmíněných jazyků jsi se rozhodl je ukončit?
bohyn
Profil
yFang
Tipuju 14 dni intenzivnich kurzu zde na foru :)
OnZ
Profil
Já se je nerozhodl ukoinčit já se jen chci začít učit novej. Kdo řekl že začnu hned.
Měsíček
Profil
Budeš v tom mít potom bordel. Vím o čem mluvím.
OnZ
Profil
Omlouvám se všem. Chyba je na má straně špatně jsem to vysvětlil. Od jednoho nakladatelství jsem dostal k vánocům kupón na 4 knihy. Zdrama.

Jednu knihu o PHP si koupím jedno o MySQL a zbytek bych chtěl věnovat jinému jazyku do zásoby.
Měsíček
Profil
"Od jednoho nakladatelství jsem dostal k vánocům kupón na 4 knihy. Zdrama. "

Hm, taky bych chtěl. Si dej Ajax třeba .. případně tu Javu.
Timy
Profil
OnZ
Ačkoliv osobně knihu neznám, šel bych do tohohle:

http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/programovani/umeni-programovani-zakladni-algoritmy/

Chvály je na to dost a Knuth je docela známá osobnost, takže bych té knize i věřil ;-).
Timy
Profil
Na C# bych bral C# a .NET 2.0 profesionálně (tu mám a je dobrá) nebo C# 2005 - Programujeme profesionálně (tu nemám, ale na tuto edici jsou dobré ohlasy). Pokud ti jde víc o web, pak zvol ASP.NET 3.5 a C# 2008.

Knihy o Javě ti neporadím, akorát vím, že llook kdysi často chválil knihu Myslíme objektově v jazyku Java.
Sqlitator
Profil *
Rád vidím někoho se "zájmem" o ASP.NET, pokud Ti můžu doporučit, tak si kup tuto knihu. Pokud chceš zažít něco fantastického, začni právě s ASP.NET a garantuju Ti, že si na PHP ani nevzpomeneš:)
sd
Profil *
zapomen na vsechny rady tady okolo. zakladem vseho je assembler, ale ten je taky i dost slozity. takze doporucuji c, c++, pripadne se poptej na foru na abclinuxu.cz. tam ti jiste radi a hlavne odborne poradi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0