Autor Zpráva
Roman[ticka]
Profil *
Design

Prosim zhodnotte tento design. Co byste na to rekli jako bezni uzivatele?
Hampy
Profil
Super
AMD
Profil
Mě se to moc líbí, jen bych zmenšil mezeru pod menu
Charlie
Profil
Velmi pěkné, vypadá to moderně, jedinou výtku mám ale k textu na stránce - zvětšil bych řádkování a možná lehce i velikost fontu. Ale ptal jste se na design, ten je kvalitní.
Pachollini
Profil
Hezké, jenom se mi nelíbí odsazení nadpisu.
weckho
Profil
Moc pěkný, ale to odsazení nadpisu mi tam taky moc nesedí.
Spikee
Profil
Pekné, vlastne ako vždy :-)
Nai Dzet Quiv
Profil
Hezké.
Fred
Profil
Njn, to se naučit nedá, to buď je a nebo není. Líbí, jako vždy.
Romanticka
Profil
Díky :)

Kdo to dál zhodnotí?
jacob
Profil
Pekné, len sa mi ten header zdá nejaký prázdny... možno by sa tam ešte niečo hodilo
petris
Profil
Aby té chvály nebylo příliš, nezapomínej na stále ještě nezanedbatelnou skupinu lidí používajících 800x600. Ti toho moc neuvidí.
Martin
Profil
petris
A na to jsi přišel jak? Vždyť na šířku to má asi 630px
petris
Profil
Přišel jsem na to tak, že jsem si na prohlížeči nastavil velikost 800x600. Na šířku je to v pohodě, na výšku tam vice než polovinu viditelné plochy zabírá záhlaví. To si myslím, že je příliš. Na hlavní stránce by se uživatel měl dozvědět více.
Victorius
Profil
Nějak mi chybí záhlaví a zápatí, připadá mi to z obou stran "useknuté," mě by se líbil stín po všech stranách. Jinak velmi dobré.
Martin
Profil
petris
Ty nemáš při rozlišení 800x600 vpravo takovej posuvník? :)
petris
Profil
Martin
Kupodivu mám. Napsal jsem pouze svůj názor. A to, že i při rozlišení 800x600 by se uživatel měl na první stránce bez posunování dozvědět víc. Toť vše.
Romanticka
Profil
Neni to useknute, ve finale by to melo byt natahly od vrchu az po spodek stranky :)

to se mi libi, podme hodnotme dal!!!
DJPeca
Profil
JOJO.máš to dobré
Romanticka
Profil
Pridal jsem dalsi design na hodnoceni. Tak mi to zhodnotte prosim.
Další design...
rOMIK
Profil
A ja si rypnu: v pravidlech teto diskuse je, ze by se nemely davat k hodnoceni pouze screenshoty...
Ale jinak jakoze dost hezke...
Charlito
Profil *
mám problem jak mam posunout treba slova vic doprava nebo doleva?dekuji za vrelou odpoved!.

Patriot.69@email.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0