Autor Zpráva
hladis
Profil
Dobrý den, nabízím přeložení jakékoliv šablony pro WP.

Cena: Jenom textový odkaz umístěný někde na stránce

Čas zhotovení: Jsem to schopný udělat i během 30 minut.

Kontakt: ICQ: 433384681( nejlepší volba)
Skype: karloshladis( nepoužívám, po dohodě klidně začnu)
Mail: karloshladis@atlas.cz
Moje WWW: hladis.ic.cz

Na jakýkoliv dotaz ihned odpovím.
Noglues
Profil
hladis
"3 Komentářů"
"1 vote, average: 5 out of 5"
Vskutku nádherné počeštění.
hladis
Profil
Noglues
To bylo zatím jenom hrubé počeštění, až se najde volný čas tak to přeložím kompletně. Problém je jenom s komentáři, ihned opravím.
hladis
Profil
Noglues
"1 vote, average: 5 out of 5" jsi našel kde?
Noglues
Profil
hladis
Je vidět, že na překlad ještě moc nemáš. Skus si přeložit, co to znamená. Pokud ti nepomůže ani to, tak ti napovím, že jde o hodnocení článků.
hladis
Profil
Noglues
Já vím co to je, kde to je ale nevím, kde jsi to našel anglicky když to mám na webu počeštěné?
Měsíček
Profil
Hrubě počeštěný? Tam je přeložena snad jen polovina.

"Post a comment"

No to je výborný .. strojově to přeložit umí i Google Translate a o PC Translatoru ani nemluvě, .. a zvládne to rychleji než za 30 minut ;-)
ninja
Profil
Nemyslí hladis pod pojmem přeložení pouze nasazení již hotového WP překladu?
hladis
Profil
Měsíček
Nikde jsem netvrdil, že mám počeštěný blog. Na něm teprve pracuji. A to byla asi jediná, už opravená chyba v počeštění. Jestli najdeš ještě nějakou, tak se pochlub :).
ninja
Ne, stáhnul jsem si originál anglicky a začal jsem překládat.
Noglues
Profil
hladis
Že máš počeštěný blog si oprvadu netvrdil, ale já to bral jako referenci.
A pokud si na to ještě nepřišel, tak http://img515.imageshack.us/img515/8050/01sa1.jpg

A to nemluvím o tom, že jsi prachsprostej zloděj textů. viz. blog.bestak.cz
Měl by ses stydět.....
hladis
Profil
Noglues
Počkej, ty texty jsem nepsal já. Poslal mi je kamarád a já jen v dobré víře jsem je dal na web. Už jsem si toho taky všiml. Texty už kontroluji a víckrát se to nestane.

A pokud si na to ještě nepřišel, tak http://img515.imageshack.us/img515/8050/01sa1.jpg
Ještě něco? To nevím jak opravit, je to plugin.
Gekon
Profil
hladis
Takže v dobré víře, jo? Kamarád, jo? Tak to je bezkonkurenčně ta nejblbější výmluva, co jsem dneska slyšel.
hladis
Profil
Gekon
Mám ti na něj dat ICQ nebo co? Jako by ti to nemělo být jedno, problém je vyřešen, Pavel je pokárán( autor).
Mody
Profil
Když už je to okopírované a chceš to tam nechat, nebylo by na škodu odkázat na autora.
Mody
Profil
ninja
Ten stojí za h***vno. Stáhl jsem si ho. Nainstaloval a pak jsem musel celej wordpress smazat. Být váma vůbec ho nestahuji
hladis
Profil
Mody
Počkej, co jsi stáhnul?
ninja
Profil
Mody: Ja jsme si stahnul cca mesic starou verzi, nahral do WP a 85% textu prelozeno. Tech par drobnosti jsme si upravil rucne, vetsinou to bylo pouzivanou sablonou, kterea nebrala text z prekladu ale mela jej natvrdo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0