Autor Zpráva
regy
Profil
Zdravím,
předem se omlouvám moderátorům, protože jsem sem tuto stránku již dnes jednou dával. Dostalo se mi (očekávané) drsné kritiky. Ovšem, že to bude natolik hrozné jsem nečekal. Docela zvládám HTML, Css, JavaScript, PHP a MySQL, ale design prostě zatím neumím. Jelikož jde o internetový portál, který slouží hlavne k poskytování informací, snažil jsem se, aby byl co nejméně náročný, a neobsahuje tedy mnoho orázků ( http://www.kablik.cz/beta/ ). Bylo mi napsáno, že je to opravdu hrozné a atp. Snažil jsem se tedy vytvořit něco jiného a výsledek vydíte na http://www.kablik.cz/beta1.html . Tohle se sice nelíbí ani mě, ale v přechozíich příspěvcích v minulém vlákně mi bylo také vytýkáno, že je třeba celou strukturu promyslet, ale řekl bych, že je dobrá. U portálů stejného typu to mají také udělané takhle a nikdo proti tomu nic nemá (seznam, google). Prostě jen nevím, jak to udělat. Psal jsem tam totiž teké, že prosím, pokud by se někdo nudil (jako v minulých tématech), tak prosím, aby mi klidně jen úplně jendoduchý design navrhl. A na to mi táké bylo odpovídáno, že je to hodně složité, přitom strukturu mám jasnou. Je o hlavičku, která má uprostřed na první pohled viditelný vyhledávač a pod tím jednotlivé moduly, které jsou ve třech/dvou sloupečkách. Jak vypadá patička je mi opravdu "šumák". Pokud jste dočetli až sem, už teď Vám děkuji za Vaši ochotu :-).

Proto všechny moc moc prosím, pokud by měli chvíli volného času, aby mi pomohli a design mi aspoň trochu ppomohli vytvořit, protože php a js fce všechny mám, ale prostě mi chybí ten kabátek. Jsem již opravdu zofalý z toho, jak nemou najít ten správný.

Za jakoukoli pomoc vám budu nesmírně vděčný. Pokud existuje nějaký designérm, který je na volné noze a nemá rozjetý žádný projekt a nevadí mu spolupráce s třináctiletým klukem a bydlí v Praze, nebo okolí, tak bude vřele přivítán. Vše je ale bohužel zatím zadarmo.

Děkuji a ještě jednou se omlouvám moderátorům i členům, že je to již dnes druhé téma ve fóru Náor na stránku.
SwimX
Profil
Připadám si že jsem an stránce HLEDAT a ne na KÁBLÍK.cz
a proč je "škrtlá"? - to máš v plánu oddělat, nebo to tam opravdu bude?
Lexter
Profil
regy
Co takhle kdyby ses zabýval designem déle než pár hodin?
Pontiac
Profil
Jako když vezmu provedení, tak z hlediska JS to zobrazování a skrývání oken je dobrý, není to tak často k vidění. Škoda jen, že nejdou přesouvat do jiného sloupečku. Ovšem když to vezmu z hlediska designu tak mě to ani trochu neoslovilo... ale to nejde se s plným nasazením věnovat všemu. Na design tu jsou grafici.
regy
Profil
:-) škrtlá je proto, aby to nikdo nekopčil, ikdyž to by musel být veliký amatér :-). Vím, že na to jsou grafici, jenže žádného neznám a penízr, abych si ěnkoho zaplatil taky ne.
jakubroz
Profil
tak to bude asi lepší chvíli počkat a na ten design si vydělat. nebo se do takhle velkého projektu prostě nepouštět. Myslím si, že konkurenci jako Seznam a Google stejně nemáš šanci dohnat.

ale jak už tady říkal Lexter, tim designem se musíš opravdu zabejvat déle než pár hodin. chce to týdny vylepšování atd...
regy
Profil
To jsem samozřejmě nebral jako končenou verzi a hlavně to ani nehodlám použít. Ale jak jsem dneska studoval seznam a google, oni taky ten design nemají nějak velkolepý :-). Mím cílem ani tak není jim konkurovat, ale naučit se dobře programovat a trochu si přividělat. No možná jsem s tím, že nemám peníze na design trochu špatně napsal. Spíš se mi do toho nechce mo investovat. Od rána se učím jak na webovou grafiku v AP, pak skusím něco vytvořit a když to i pak bude beznadějné, tak si design asi koupím od někoho tady z fóra (noxe nebo tak, pokud budou mít čas).

Ale jinak, pokud jste někdo designér, nebo kodér, nebo obojí dohromady, tak nabízím dlouhodobou spolupráci a nemáte dlouhodoběji rozjetý projekt.

Taky bych vás chtěl poprosit, jestli, pokud umíte vytvářet kvalitní grafiku, byste mi sem nenapsali, kolik by mě to u vás stálo. Čistě jen grafický vzhled, nakódoval bych si to sám.

Děkuji
Lexter
Profil
regy
Počítej tak s cenou 2-4 tisíc. Tím neříkám, že bych měl zájem, jen aby ses na to připravil a to se pohybuji ve velmi nízkých cenách.
jakubroz
Profil
no, víš u takovédleho portálu nejde o to, aby ten design měl někajé super efekty, ale aby byl použitélný. aby si ho uživatel neokoukal, aby ho nijak nerušil. a také, aby tam nebyly nějaké prvky, které se třeba blbě zobrazují v jiném rozlišení, nebo např. na mobilním zařízení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0