Autor Zpráva
SEOborec
Profil
Nabízím registraci do 150 katalogů za cenu 5Kč/katalog.
Na kontě mám desítky webů registrovanej do katalogů.
Po registraci dodám seznam katalogů do kterých jsem registroval.
Faktura možná.
Kontakt: tapety.hustej@seznam.cz
imploder
Profil
určitě se zase někdo zeptá na screenshoty
SEOborec
Profil
Screenshoty možné za příplatek, více v e-mail
Baudy1
Profil
Cena za katalog je splatná až po té, co se link v katalogu skutečně objeví že? :o) Jak rychle zvládnete zaregistrovat web do 150-ti katalogů? Více variací titulků a popisů k odkazu (aby nevzniklaly příliš analogické zp. odkazy) je v základní ceně?
SEOborec
Profil
Cena je za registraci do katalogu. Tudíž neručim za to, že se v katalogu skutečně objeví. Střídání titulků a popisu za příplatek 100Kč.
Mike8748
Profil
SEOborec
takze kdyz to vemu do pismene, tak ja ti dam 750kc za to ze ty mi budes tvrdit ze si to zaregistroval do 150 katalogu?

nejak mi unika jakejkoliv dukaz ze za tech 5kc/katalog neco vubec udelas

neber si to osobne, ale kdyz uz neco nabizis, tak by to melo vypadat aspon trosku duveryhodne

to uz radsi "nekvalitni" registratori, ktery za stejnou cenu udelaj i ten blbej screenshot (zas tak slozity to neni)

OT: jakej je rozdil mezi kvalitni a nekvalitni registraci?
Plaváček
Profil
Mike8748

jakej je rozdil mezi kvalitni a nekvalitni registraci?

Mě by spíš zajímalo, jaký je praktický rozdíl mezi registrací a neregistrací.
SEOborec
Profil
Dostaneš seznam katalogů do kterých jsem registroval, takže si to můžeš zkontrolovat.
Některé katalogy posílají e-mail.
Pak existuje také něco jako Google.
-->takže máš dost důkazů
Screenshot možný za příplatek 1Kč/katalog
Mike8748
Profil
SEOborec
viz tvuj predchozi prispevek,

Cena je za registraci do katalogu. Tudíž neručim za to, že se v katalogu skutečně objeví. Střídání titulků a popisu za příplatek 100Kč.

takze za tech 5 korun me tam zaregistrujes, ale v tom katalogu se nemusim objevit (treba ne hned, nebo vubec) takze si to tam tezko zkontroluju. chapes?

a google? jak google najde v nejakym katalogu neco co tam neni?

tim se dostavame k tomu co psal Baudy, a to ze „Cena za katalog je splatná až po té, co se link v katalogu skutečně objeví že?
coz si poprel predchozim, ze cena je za registraci, ne ze v tom katalogu budu

tudiz jsme zpet u toho ze chces 5kc za praci kterou nedokazes vykazat. asitak no.
tomas657
Profil
Je to dosť diskutabilné, za čo by sa vlastne malo platiť... za registráciu, ktorá ešte nemusí znamenať pridanie webu alebo až za to, že sa web začne v katalogu aj zobrazovať...
mira123
Profil
Nabízím registraci do 150 CZ katalogů za 1000Kč včetně screenshotu. střídaní popisů a titulků možné.
Faktura možná.
V případě zájmu pište na miroslavpaul@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0