Autor Zpráva
VENCA
Profil *
ahoj, nabízím tvorbu webových stránek, webdesignu a grafiky..

reference: http://www.grafikpro.cz/

ceny jsou nízké tk pište:
e-mail: vasek.jan@centrum.cz
icq: 478 286 776
skype: venca_cz1
Chamurappi
Profil
Reaguji na VENCU:
Ve stylopisu pro Explorer máš nastavenou špatnou výšku pro #container, v sedmičce jsou kontakty překryté.
shaggy
Profil
Citujem pravidlá:
Pro přispívatele do diskuse

* Držte se tématu.
* Nepoučujte.
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
* Totéž v případě, že vás něco pobaví, urazí, nebo zarazí.
* Pokud si chcete jen masírovat ego, učiňte tak prosím na jiném diskusním serveru.


Preto poprosím mmmoderátora, aby zmazal nesúvisiace komentáre.
Chamurappi
Profil
Reaguji na shaggyho:
Proč? Komu ten příspěvek vadí? Komu škodí? Až si ho VENCA přečte, klidně ho smažu, bude-li si to přát.
shaggy
Profil
Chamurappi
Všimol som si, že v poslednej dobe sa rozmohlo komentovanie stránok v Práce a zakázky. Načo sú potom pravidlá, ak sa nemajú rešpektovať? Kto potom určí, kedy je off-topic dovolený a kedy nie? Ak by mal záujem o zhodnotenie stránky, dá si ju zhodnotiť.
Chamurappi
Profil
Reaguji na shaggyho:
Načo sú potom pravidlá, ak sa nemajú rešpektovať?
Psaná pravidla jsou stručným shrnutím nepsaných pravidel, která dovolují rozumné výjimky. Nebudu mazat konstruktivní příspěvek psaný s dobrým úmyslem jen proto, abych dodržel pravidla určená k potírání hloupých keců.

Kto potom určí, kedy je off-topic dovolený a kedy nie?
Moderátoři. Příspěvek [#2] by téměř určitě nikdo nesmazal, i kdybych nebyl jeho autorem.

Ak by mal záujem o zhodnotenie stránky, dá si ju zhodnotiť.
Já ho pouze upozornil na nehezkou chybu (+ jsem popsal příčinu, aby bylo případným zájemcům jasné, že jde o drobné přehlédnutí). Jsem si skoro jistý, že zájem o podobné upozornění má.
VENCA
Profil *
stále aktualni a pribyly i reference: http://www.grafikpro.cz/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0