Autor Zpráva
Kabrt
Profil *
Prosím o radu. Asi jde o blbost, ale nemůžu se toho zbavit. V IE 6 po kliknutí na odkaz se mi neotevře a v levém dolním rohu se ukáže nápis pop-up window blocked. Ovšem nemám v nástrojích zapnuto blokování automaticky otevíraných oken - jak je tedy možné, že jsou blokována? Co udělat aby nebyla okna skutečně blokována? V jiném prohlížeči se mi tento odkaz otevře v novém okně, tak jak má. Předem dík.
Matthew
Profil
asi máš nainštalovaný nejaký toolbar, ktorý pop-up okná blokuje (napr. Google Toolbar). Ak je to v ňom, tak buď odinštalovať alebo nastaviť, aby ich neblokoval
Kabrt
Profil *
Díky na Slovensko, byl to ICQ toolbar.
Honza Hučín
Profil
To samé jsem teď řešil u švagrové, u ní to byl pro změnu Yahoo toolbar. Takže taky díky moc za radu.
Kaktus
Profil *
joj, diky vam setkym .. dobra rada nad zlato ... inak som nic uzitocne nevygooglil ...:)
Anonymní
Profil *
Kabrte poradil by si mi jak to mam nastavit? moje icq je 304322724 predem dikyy
Gizby
Profil *
Nebo kdokoliv jinej prosim poradte mi jak mam ten toolbar nastavit please!!!!!! moje icq je 304322724 diky predem
machajda
Profil *
Posím řekněte mi jak jste upravili ICQ,aby zmizelo pop-up blokování, dělá mi to taky Dík
Shorti
Profil *
prosim poradte mi jak mam ten toolbar nastavit please!!!!!! moje icq je 318 547 056 diky predem
igor
Profil *
Prosím,ještě jednou:jak v ICQ nastavit,aby zmizelo pop-up blokování,moje icq č. je 293-608-534.Moc díky.
Neznamy
Profil *
Fakt moc diky!Precet jsem si to a uz mi to jde!
maxim
Profil *
poradí mi někdo, jak si nastavim pop up okna?
Hanina
Profil
nazdárek, mám úplně stejnej problém jako vy všichni - pop up okna. Poradí mi prosím někdo, jak na to, abych to konečně odblokovala? Moje ICQ 328-825-628. Dík moc
Anonymní
Profil *
Ahojky, mám úplně stejnej problém jako vy všichni - pop up okna- blocked. Poradí mi prosím někdo, jak na to, abych to konečně odblokovala? Moje ICQ 301-059629. Dík moc
Bo.Nie
Profil *
u mě šlo zase o yahoo...pěkně mě to štvalo, nejdou s tím otvírat nová okna ani když dám příklad ke stahování nějakého programu či souboru....
ivuš
Profil *
Čauky! mám naprosto stejný problém někdy to funguje někdy ne nevim jak to mám nastavit aby mi šla otevírat všechna okna. předem dík
Anonymní
Profil *
prosim poradte mi jak mam to icq nastavit.sama to asi fakt nezvladnu:) moje icq 289-971-046.dekuju moc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0