Autor Zpráva
tony2
Profil
Hledám grafika do týmu ... já budu programovat weby a grafikovi napíšu když budu potřebovat design.Případně když bude nějaký zisk tak se rozdělíme :) Kdyby jste měli zájem tak napište 475-687-088 ... preferuji grafiky(graficky) kolem věku 13 let ... at sme si trosku rovni :)
johnl
Profil
Máš jiný kontakt než ICQ??
valecekm
Profil
tony2
Doufam ze se na mne nenastves a moderatori taky ne, ale vcera jsem tu resili jeste problem ohledne PHP, a dneska uz chces zacit programovat weby? Spis se nejdriv skus pokusit udelat neco poradnejsiho sam, pak si nech praci zhodnotit a pokud by byla dobra, tak az pak se do neceho poustej. Vidim ze jsi do toho az moc zapalenej, ale mel by ses drzet trosku pri zemi a zacit myslet realne(omlouvam se za to slovo "myslet"), nez do toho stahnes ostatni lidi, a pak nakonec zjisti ze jsi stim seknul. Nemam nic proti tomu abys jsi zacal programovat. Cim driv tim lip, ale zatim to prosim neskousejte nikde za nejakej zisk(jak pises), nebo si vezmete takovi sousto(e-shop apod.), ze to nebudete moci zvladnout a pak nato dojedete.

pozn.: Ono totiz neni vsechno jen o cyklu FOR, podminkach a par promennych, pokud se domnivas z toho jak jsme probirali tvuj problem. Jsou tu i jine cykly a ty se musis naucit pochopit, psani vlastnich funkci a spouste jiz vytvorenejch funkci v php, bezpecnost (mimochodem jak sme resili ten tvuj minulej problem, tak nemas zabezpeceny predavani vstupni promene z GET, takze by tam krasne proslo cokoli a ani by ses nestacil divit co by se behem par minut s tvim webem stalo), navrh struktury databaze a mohl bych pokracovat do az nevim kam. Nejdriv si neco tedy vklidu nastuduj a nikam nespechej, nebo se v tom proste utopis. Nemyslim to nijak spatne, ale je to tak.
tony2
Profil
no tož jako já hledám zatím pouze grafika co by mi nakreslil design pro muj web :D a pak případně ještě jeden ...
jo a samozdřejmě zabezpečit si to hodlám až pak až vymyslím jak... dále vlastní funkce?Co je na nich za problém dyt to je docela lehke,no tak když mi řekneš co se mám naučit tak možná :D já už mám pulku knížky přečtenou a chápu a zatím sem se dozvěděl jen o proměnných, if , elseif , switch a cyklech
Cargas
Profil
Musim souhlasit s valecekm. Programovani chce na zakazky vice zkusenosti. Mel by jsi zacit driv programovat bez grafiky. Vytvaret redakcni systemy atd. a az potom jit do mensich zakazek. Mozna si myslis, ze je to pouze o if , elseif , switch a cyklech, ale v praxi je to daleko tvrdsi. Nerad bych aby si potom narazil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0