Autor Zpráva
Zdenda
Profil
Ahoj všem. Udělal jsem si tlačítkové menu, ale v Mozille má tlačítko šířku pouze odpovídající textu tlačítka a nikoliv mnou požadovanou, např. pro všechny tlačítka konstatní šířku. Explorer a Opera kód veme bez problémů, ale Mozilla nikoliv. Nevíte někdo proč? Díky předem za jakýkoliv typ.

Takto mám napsaný kód =
a { padding: 1px 1px 1px 1px;width:110px; height:15px; border:outset 1px; font-weight: bold;font-family:verdana;font-size:"10"; text-decoration:none; text-align:left }
a:link { background:#0000FF; color: white }
a:visited { background:#0000FF; color: white }
a:hover { background: red; color: white;inset 2px}
habendorf
Profil
Protože se pokoušíš nastavit šířku inline prvku, což Gecko zcela správně ignoruje. Takže pro odkaz nastav display:block.
Marty
Profil
Ty css se mi nezdají zrovna nejsprávněji napsané.
a { padding: 1px 1px 1px 1px;width:110px; height:15px; border:outset 1px; font-weight: bold;font-family:verdana;font-size:"10"; text-decoration:none; text-align:left }
a:link { background:#0000FF; color: white }
a:visited { background:#0000FF; color: white }
a:hover { background: red; color: white;inset 2px}

A pokud jsem se nepřehlíd, tak tam nemáš u a definováno: display: block .
A protože je a (odkaz) řádkový element, zobrazí se velikost jen podle šířky textu.
Zdenda
Profil
Protože se pokoušíš nastavit šířku inline prvku, což Gecko zcela správně ignoruje. Takže pro odkaz nastav display:block.
Díky moc za radu, ale přiznám se, že nevím přesně co myslíš, že bych měl opravit. Můžeš mě přesněji nasměrovat, jak nastavit
nebo kam vložit display:block. Diky moc.
Timy
Profil
a { padding: 1px 1px 1px 1px;width:110px; height:15px; border:outset 1px; font-weight: bold;font-family:verdana;font-size:"10"; text-decoration:none; text-align:left; display:block}
Zdenda
Profil
Diky moc za napovedu display:block. Mam to a jsem moc rad. Jeste jednou diky a nekdy priste.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0