Autor Zpráva
Jurass
Profil *
Dobrý den,
mám nainstalovaný Wordpress a chtěl bych poradit s přesměrováním.

Potřebuji aby se mi při zadání stránky example.cz/projekty/ přesměrovala stránka do složky projekty.
Teď to pouze vypíše článek s názvem projekty, ale já to pořebuji přesměrovat do složky projekty.

Nevíte prosím jak na to? Děkuji za odpověď.
Jurass
Profil *
Ještě to upřesním...
Potřebuji vytvořit statickou stránku (odkaz), která nevypíše článek, ale přesměruje do složky.
Kajman_
Profil *
Chcete vypsat obsah adresáře? A ten adresář vytvořený máte?
Jurass
Profil *
Kajman_
Ne vypsat! Já v tom adresáři mám uložené stránky, ale s jinou grafikou. Neběží to pod WP.
Ano mám jej vytvořený a mám tam vložené scripty vč. grafiky.

Normálně pokud zadám do prohlížeče example.cz/projekty/, tak to funguje, ale potřebuji nějak vytvořit odkaz a umístit jej v menu /jako by se jednalo o statickou stránku/.
Kajman_
Profil *
Vytvořený adresář a soubory mívají zpravidla přednost. Jaký máte obsah souboru .htacces?
Jurass
Profil *
Originální:
Je tam toto:
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress
Kajman_
Profil *
Teď to pouze vypíše článek s názvem projekty
Normálně pokud zadám do prohlížeče example.cz/projekty/, tak to funguje

Co z toho je pravda?

Pokud nestačí udělat v administraci nějakou stránku, co bude mít adresu /projekty/ a ty hodit do menu, tak asi budete muset zkontaktovat nějaké fórum zabívající se wordpressem.
Jurass
Profil *
Kajman_
Máte pravdu to jsem napsal špatně.

Zkusím se teda obrátit na nějaé Wp forum.
Děkuji za ochotu.
michal zobec
Profil *
stačí vytvořit přímo Stránku (Page) ve Wordpressu a zapnout trvalé odkazy v nastavení WP. tím pak nebudou odkazy typu p=21 ale normální hezké SEO URL. pokud pak vytvoříš stránku projekty tak se bude směrovat na adresu example.cz/projekty/ jak chceš ty. ale nikdy jsem neověřoval jak se chová WP při shodě adresáře se stránkou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0