Autor Zpráva
BRED
Sorry, že zakládám nové téma, ale už si nevím rady. Hledal jsem řešení problému v ostatních diskuzích, ale zřejmě nejsem tak bystrý, abych to pochopil!!!
Můj problém:
Mám tří-sloupcový layout. Vlevo menu a nějaké aktuality, vpravo nějaké fotky. Uprostřed text. Pokud je ale text uprostřed pouze krátký, patička se mi zarovná s tímto krátkým textem a dva boční sloupce mi pokračují mimo stránku.
Otázka zní: jak to udělat, aby všechny tři sloupce byly zarovnány vždy na výšku toho největšího.

Asi je to triviální problém, ale opravdu jsem to nepochopil.

díky
Taurus
Dej paticce
clear: both
Popr. left/right, pokud vse plave na jednu stranu. Nepomuze?
BRED
ehm... díky,
čtrnácti denní hledání řešení je pryč.

díky moc.
BRED
Využiji s dovolením ještě jednu možnost se zeptat:

jak jsem psal, mám třísloupcový layout. V Mozille a Opeře je všechno OK, ale v IE se mi prostřední sloupec stáhne do úrovně konce pravého sloupce.

Fakt se asi ptám blbě, ale tvorba www stránek není mým hobby. Je to nutnost, kterou potřebuji pro rozjezd nového podnikání. Takže nejsem žádný nadšenec, ale snažím se ušetřit.
Taurus
Ty největší problémy jsou vždycky v nejmenších blbostech. :-)
Tož pošli, prosím, živou ukázku, trakto z toho moc nevím.
BRED
můžu ti to poslat na e-mail ?
panther
BRED
můžu ti to poslat na e-mail ?
lépe sem, Taurus není jediný, kdo by ti mohl s problémem pomoci. Třeba někde najde lepší řešení. Ale jak chceš.
BRED
kurnik, tak mi řekněte, jak tam mám vložit živou ukázku? Jako že kod CCS ? ( to je jako s *******, sorry )
Mistr
BRED:
jak tam mám vložit živou ukázku
Odkaž na chybující stránku.
panther
BRED
odkaz na stránku. Pokud to nemáš kam nahrát, využij některý z freehostingů - wz.cz a další.
Taurus
Tak. Mail, prosím, jako poslední možnost, takto je to moc zavazující, třeba nebudu umět poradit, viz Panter. Na foru má třeba někdo podobný problém a po přečtení to pomůže i jemu.
BRED
OK, tak tady je ukázka. Jak jsem řekl ( napsal ): v IE je to špatně a nevím proč. Berte tuto stránku s rezervou. Šablona je stažená z netu a úprava je zcela amatérská.

jinak díky.

http://www.lopatadelaweb.wz.cz/
Trejpa
BRED
Blok #stred má s levým a pravým marginem šířku 1000 px, nevleze se do #forma (šířka 995 px) a přetéká. To by ale vadit nemělo.
Spíš bych zkusil vynulovat margin pro #stred a nastavit mu float: left.
Pokud to nezabere, uber #stred šířku o pár pixelů.
BRED
tak ten float:left ... tak to byla trefa do černého! ....díky za výpomoc.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: