Autor Zpráva
Novinka
Profil *
Zprovoznil jsem nový web a chci se zeptat jak často přidávat články do blogu, a jak to může ovlinit návštěvnost. Jasně říkáte si blbost, ale mám pocit čím více píšu tím klesá navštěvnost nemáte někdo podobné zkušenosti?
http://novinky.enachod.cz/
Hitman
Profil
Zajímavá úvaha, „ím více píšu tím klesá navštěvnost“, to je asi blbost. Bude to spíš naopak.
Plaváček
Profil
Novinka

Jasně říkáte si blbost, ale mám pocit čím více píšu tím klesá navštěvnost

Možná píšeš o věcech, které návštěvníky tvého blogu nezajímají. Nebo, a to je pravděpodobnější, nemáš dobře specifikovanou cílovou skupinu. Případně se s ní míjíš. Anebo, a to je asi kámen úrazu - nepřinášíš čtenáři žádnou hodnotu navíc. Kupříkladu tento článek http://novinky.enachod.cz/?p=737 je absolutně zbytečný, protože se jedná o doslovně okopírovaný text z české Wikipedie a nepřináší nic nového navíc. Originální pohled, vlastní zkušenost, zajímavý názor. Jedná se tedy o článek zbytečný a nemám příště vůbec žádný důvod, proč bych se měl na tvůj blog vracet.

Ve statistice návštěvnosti ti tedy ubyl minimálně jeden pravidelný čtenář.
pk11
Profil
Plaváček
Ano, CTRL+C CTRL+V, vykrádání textů, to je prokletí webu. jedno velké smetiště. Určitě už jsi se i ty dostal do situací, kdy klient, pod záminkou snížení rozpoču a "aby už to fungovalo" navrhl okopírovat web jako takový od úspěšnější konkurence. Já už několikrát. Už to dnes nečeším, nevybavuji se, tahám Smith & Wesson a střílím to. No surrender! :-)
Dávalo by to smysl jedině pokud by Novinka svým čtenářům tak nějak dělal "výtahy" z informačních zdrojů, které jeho i je zajímají.

Novinka "...jak často přidávat články..."
Co nejčastěji pro SEO, co nejsmysluplněji pro čtenáře a hlavně - jak často ty chceš :-) Navíc návštěvnost ti může klesnout z úplně jiných důvodů, než v závislosti na frekvenci úderů do klávesnice.
Jinak web je hezký, na druhou stranu nic originálního, vybral jsi pěkný template z WordPressu. Když jedu dolů, položky menu "Categories" jsou odsunuty doprava textem "Aukro...". Mimochodem, stydíte se všichni za to, že jste Češi? Categories... Archives... a co je proboha "Meta"?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0