Autor Zpráva
omikk
Profil *
myslel sem že tady je místnost pro začátečníky,jestli nějak ohrožuju tvuj kompik tak nevim vůbec jak protože se vtom nevyznam,mi prosim budete li tak laskav někdo napište jak to mam s tim certifikatem udělat.DIK
peta
Profil *
Pises mimo sve forum, nikdo jiny to asi nepochopi...
Jedna se o tyto stranky
www.xyz.cz
http://www.xyz.cz/index.html index.html http://www.xyz.cz/slozka/1.html http://www.xyz.cz/slozka/2.html
Ale protoze mi to vyhodi nejakou hlasku o certifikatu, i kdyby byl oki, tak odmitam mu kliknout ano. Pokud mete nekdo zajem , riskujte to. Viz nazev tematu:
"nemuzu vytvorit podookno z hlavni stranky
"


Ja nevim, jak mas ty stranky udelane, ale kdykoliv se na ne chci dostat, tak mi podstrkuji nejaky certifikat. A protoze chces poradit, tak mi to prijde jako dost trapne, kdyz se na ty stranky nedostanu FREE.
A protoze nevim, co je to zac, jak je to bezpecne, tak byl bych blazen, abych si neco takove nahral na PC.

Jestli mas ty stranky ciste (bez podstrkovani certifikatu), zmen spolecnost, u ktere mas tu www. Pripadne jim posli mail a donut je, aby si to upgradovali. Ja osobne na to uz klikat nebudu, neni to bezpecny.
Radek Hrabůvka
Profil
peta proč tam nejít? To jen znamená že nemají platný certifikát pro https. Takže bezbečnost je v tom případě jako u http. Uznávám, na důvěryhodnosti to nepřidá. Záleží, co je dál, ale číslo kreditky... bych jem nedal, max. možná číslo bot.
thingwath
Profil
Prostě si certifikát podepsali sami... To sice není nejdůvěryhodnější, ale jinak s tím není nic špatného.

Přijmout ten certifikát (kliknout na nějaké ano) nepředstavuje žádnou hrozbu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0