Autor Zpráva
Christine
Profil *
Mám dotaz... chtěla bych si na svou stránku nainstalovat Coppermine Photo Gallery, ale chce po mě jméno databaze MySQL, uživatelské jméno a heslo. Tak jsem napsala správci svého hostingu o tyhle údaje, ale zatím se mi neozval a já nechci čekat věčně. Nemůžu na svém FTP klientovi v nějakém souboru, který už tam byl tyhle údaje najít?
Radek9
Profil
Christine:
Chce to údaje k databázi MySQL. Tyto údaje najdete nejspíše v registračním mailu či administraci vašeho hostingu.

Nemůžu na svém FTP klientovi v nějakém souboru, který už tam byl tyhle údaje najít?
No potěš pán Bůh. Aby si je každý mohl číst?
Tasartir
Profil
Reakce na ChristininuNemůžu na svém FTP klientovi v nějakém souboru, který už tam byl tyhle údaje najít?“ a RadkovuNo potěš pán Bůh. Aby si je každý mohl číst?

Ve skutečnosti to možné je. Pokud je na webu už podobný software nainstalovaný (fórum, redakční systém, cokoli využívající databázi), tak někde bude mít konfigurační soubor s přístupovými údaji do databáze. Ale vzhledem k povaze dotazu to nepředpokládám. (Kdyby tazatelka už někdy podobné kroky dělala, nejspíš by věděla, kde ty údaje má).

Jinak má Radek9 pravdu, zkontroluj si email, co ti přišel při založení hostingu, zkontroluj si nastavení a informace v administraci, a pokud jsi na nějakém free hostingu, ještě si pro jistotu ověř, že MySQL skutečně poskytují.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0