Autor Zpráva
mlcka
Profil
Dobrý den,
momentálně řeším formulářovou html stránku ze které by se poslal email více lidem..
Jmena prijemcu by byly videt a jejich emaily ne, za kazdym jmenem začkrtavaci pole
a jako prvni by bylo zakrtavaci pole zaslat vsem v seznamu.
Jak toto provest absolutne netusim, jsem z toho paffff...
Vytvoril jsem jiz formular z html, ktery odesila jednomu cloveku bez vyberoveho zackrtavaciho pole,ale jak vice lidem bez nutnosti vypisovani adres prijemcu nebo vsem to opravdu nevim, nikde na webu jsem na nic nenarazil, jsem hold vecny novacek a asi neumim hledat

diky za kazdou radu Vas mlcka
Mistr
Profil
mlcka:
Máš pravděpodobně na mysli něco takového, co je na stránkách mé bývalé školy, Stavební fakulty ČVUT v Praze: https://usermap.cvut.cz/rozvrhy/FSV/paralelky/P2484/15/par24841505.O.2.7.2.1.O.html

Chceš-li poslat e-mail celé skupině studentů, klepneš na tlačítko zcela vpravo nahoře. V případě, že Tvým úmyslem je poslání e-mailu pouze vybraným studentům, zaškrtáš čtverečky před jejich jménem a klepneš na odkaz nahoře zcela vlevo.
mlcka
Profil
ano presne tato myslenka
mlcka
Profil
je to to co jsem myslel, pridal jsem tam predmet a textove pole, ale pri odesilani se mi to vzdy otevira do Outloku, misto aby se to odeslalo primo a nevim jak to mam napojit aby to frcelo jak ma diky predem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0