Autor Zpráva
Kentino
Profil
Ciao, mam problem ze mam zablokovane prave tlacitko mysi. Pri jeho ztisknuti se objevuje alert

"right/middle mouse button disabled".

Pravděpodobně je blokovane skriptem ve zdrojovem kodu. Muzete mi nekdo poradit jak se toho zbavit?
Cetl jsem ze by se toho mel zbavit program AD-Muncher, ale tahle hlaska se objevuje porad.
Pordte mi prosim co a kde mam stahnout (a jak nakonfigurovat) abych se toho mohl zbavit.
Diky
Fred
Profil
Nerozumím dotazu na všech stránkách, nebo na nějaké konkrétní stránce, to je do rozdíl.
Kentino
Profil
Na jedne konkretni strance, napriklad tam jsou fotky ale ja je nemuzu stahnout protoze je to zablokovane. Je to videt ve zdrojaku.

tady je prikald takoveho zdrojaku co jsem nasel na googlu. Na te strance je to trosku modifikovane ale v podstate stejny zpusob.

<html>
<head><title>Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com</title>
<script language="JavaScript1.2">
<!--


if (window.Event) // Only Netscape will have the CAPITAL E.
document.captureEvents(Event.MOUSEUP); // catch the mouse up event

function nocontextmenu() // this function only applies to IE4, ignored otherwise.
{
event.cancelBubble = true
event.returnValue = false;

return false;
}

function norightclick(e) // This function is used by all others
{
if (window.Event) // again, IE or NAV?
{
if (e.which == 2 || e.which == 3)
return false;
}
else
if (event.button == 2 || event.button == 3)
{
event.cancelBubble = true
event.returnValue = false;
return false;
}

}

document.oncontextmenu = nocontextmenu; // for IE5+
document.onmousedown = norightclick; // for all others
//-->
</script>


</head>

<body >

<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p align="center">Zmáčkni pravé tlačítko myši...a nic by se nemělo stát...</p>

</body>
</html>

Docelt jsem se ze existuji volne stazitelne programy ktere dokazou tenhle skript obejit a tudiz se ve vyslednem zobrazeni stranky neprojevi. Takze Tlacitko pak bude fungovat.
A to je na co se ptam, jestli nekdo neci coje to za programy a kde je sehnat. Pripadne poradit dalsi reseni :-)

Dik
Plaváček
Profil
Vypni si v nastavení prohlížeče podporu Javascriptu (v IE je to umně ukryto pod položkou Aktivní skriptování). Spusť znovu prohlížeč a je to :)
Timy
Profil
Prostě tu stránku stáhni Soubor-->Uložit jako a prohlížeč ti stáhne celou stránku včetně obrázků (aspoň FF, v MSIE jsem to nezkoušel, ale zase tak blbý snad není) . Jinak program an stahování webů je třeba HTTrack -- http://www.httrack.com/
Kentino
Profil
To: Plaváček

Mam anglickou verzi Win XP profesional. Ale jedine co jsem nasel bylo v tools - internet options - advenced - browsing - disable script debugging.

ale to jsem uz mel zaple :-( Nic jako Aktivni skriptovani tu nevidim. Muzes to prosim upresnit?

Dik
Plaváček
Profil
Bohužel tu mám jenom česku verzi Internet Exploreru, takže přes Vlastnosti, Zabezpečení, Vlastní úroveň, Aktivní skriptování - zakázat.
Kentino
Profil
Super, diky moc je to pryc :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0