Autor Zpráva
RPG
Profil *
Mám dotaz, jaký kód musím použít a kam, abych dosáhl toho že při změně velikosti textu v IE (nejmenší, malé střední atd.) to nebude mít vliv na moje stránky?? Tzn. aby velikost mojeho textu zůstala pořád taková, jakou ji chci já?
Dero
Profil
Definuj velikost písma v pixelech.

Tedy něco takového v css.

p { font-size: 10px; }
RPG
Profil *
Děkujůů :)
MVK
Profil *
Možnost zvětšení textu je v prohlížeči proto, aby se i špatně vidící mohli na stránky podívat. Zakazování zvětšení je tedy prohřešek, který se ve slušných stránkách nevyskytuje.
Docílit ho lze definováním velikosti písma v absolutních jednotkách (px), zpravidla v CSS.
RPG
Profil *
Nějak mi to nejde...pardon ale začínám, prosím, mohl by mi sem někdo dát kousek kódu s textem ve kterém se to takhle použije?? Díky
RPG
Profil *
Mimochodem jestli to je prohřešek a na slušném webu se to nepoužívá...v tom případě tenhle web (www.jakpsatweb.cz) není slušný :D Zkuste si to :D
habendorf
Profil
v tom případě tenhle web (www.jakpsatweb.cz) není slušný
A na to jsi přišel jak?
Fred
Profil
habendorf Je to tu v pixelech
Timy
Profil
RPG
umíš css?
body {
font-size:12px;
}
ale v FF to stejně půjde zvětšit. Nejde to zvětšovat jenom na diskusi, na jakpsatweb.cz to jde
RPG
Profil *
Jo, už to mám lidičky. CSS...no začínám, první chci umět HTML. Fakt díky lidi, jste super!! :)
Toho že není slušný si nevšímejte...to měla být sranda...asi se mi to nepovedlo :) omlouvám se. Ještě jednou díky!
habendorf
Profil
Fred: Tato stránka ano. Ale RPG píše o JPW, nikoliv diskusi.
v tom případě tenhle web (www.jakpsatweb.cz) není slušný
habendorf
Profil
RPG: Omlouvat se nemusíš, není za co. Já fakt myslel že máš na mysli JPW, když jsi to tak napsal.
RPG
Profil *
Habendorf...
Poprvadě jsem to zkoušel jenom tady na diskuzích, na www.jakpsatweb.cz jsem to nezkoušel...ehmm...jsem totiž líný :D Takže se mám za co omlouvat, promiň měl jsi pravdu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0