Autor Zpráva
severus
Profil
Hezký den,

Tady jsou k vidění moje stránky.

Nedaří se mi následující věci:
- Mezera mezi logem (to s panáčkama) a obalem (tím modrým s bílými okraji je příliš velká, ale především, nedaří se mi ji korigovat, ani zmenšit, ani zvětšit, prostě nic. Nereaguje na nic.

- Text Severus.net a dále nelze posunout jinam, než vlevo. Rád bych ho posunul ještě nahoru, žel, nedaří se.

- Text Kdo je vlastně Severus? a dále nejde posunout vůbec nikam.

- Pozadí by mělo být černé, ale není žádné.

Rád bych zkušené uživatele poprosil o návod, jak výše zmíněné umístit tak, kam potřebuji a deklarovat pozadí tak, aby fungovalo. Pokud napíšete, v čem je chyba, budu vám vděčný.
Po dvou měsících přepisování slov a čísel je toto poslední možnost, jak se posunout dál.

Předem děkuji za rady a ochotu.
Petr ZZZ
Profil
Minule jsem aspoň nějakou stránku viděl, teď se mi nezobrazí vůbec nic, vidím jen bílou obrazovku. Zajímavé je, že zdrojový kód si zobrazit můžu (a je ho spousta, např. "...Severus.net je výzkumný ústav. Laboratoø. Pracuje zde èlovìk, který není šílený. " atd... atd...). Možná bude (mimo jiné?) problém v deklaraci typu dokumentu. Zkus mrknout na tyto odkazy:

HTML tahák
Struktura html souboru

A vybodni se na xhtml, piš v html. Chceš-li vědět proč, je zde na to téma několik vláken, např.:
Jaké jsou výhody XHTML? (řeší se pročištění vlákna)
XHTML vs. HTML
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZa:
Možná bude (mimo jiné?) problém v deklaraci typu dokumentu.
Bílá stránka v Exploreru je typický projev neuzavřeného elementu <title>. Odkázaný web tím skutečně trpí:
<title>&raquo; Severus.net &raquo;<title>
severus
Profil
V Exploreru se stránky již zobrazují, děkuji. V tomto případě nebyla na vině neznalost, ale nepozornost. Nahradil jsem xhtml prostým html.
severus
Profil
- pozadí už černé je...
- mezera mezi logem a obalem je taková, jaká má být, ale se zbytkem si rady nevím...
Petr ZZZ
Profil
[#3] Chamurappi: „...projev neuzavřeného elementu <title>
Joj, tak to děkuji za info! Už jsem několikrát narazil v hlubinách internetu na bílou stránku a vždycky mě to tak nějak znervóznilo. Dobré vědět, čím to je.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0