Autor Zpráva
Sump
Profil *
Zdravím všechny,
vytvořil jsem si webík za použití css a html, skoro žádné php, až na "include", takže mám koncovky souborů *.php.
Problém nastal ve chvíli, kdy jsem web chtěl uploadovat na internet. Vyhodilo mi to následující hlášku:

Security Alert! The PHP CGI cannot be accessed directly. 

This PHP CGI binary was compiled with force-cgi-redirect enabled. This means that a page will only be served up if the REDIRECT_STATUS CGI variable is set, e.g. via an Apache Action directive.

For more information as to why this behaviour exists, see the manual page for CGI security.

For more information about changing this behaviour or re-enabling this webserver, consult the installation file that came with this distribution, or visit the manual page.


Vůbec netuším co s tím, zkoušel jsem prohledat různá fóra, včetně tohoto, ale když už se o tom někdo někde zmiňoval, nerozuměl jsem tomu, protože o php vim kulový.. :O
Když jsem volal na webhosting podporu, řekli mi, že si musím nainstalovat apache (kterého se mi ani nepovedlo nainstalovat, resp. povedlo, ale nevím co má dělat :P)

Pokud jde o CSS a Html, tak už na tom tak bídně nejsem, ale php je moje velká slabina :(

Předem děkuju všem za případné odpovědi
Joker
Profil
Sump:
Nakolik vím, je potřeba buď změnit nastavení PHP (přičemž webhostingy se zrovna nehrnou do toho, aby lidem umožnily se v tomhle vrtat), nebo PHP pouštět jako modul Apache a ne přes CGI (v čemž Vás webhosting už tuplem nenechá se vrtat).

Jestli máte normálně webhosting (a ne pronajatý server nebo tak něco), měla by tohle asi řešit podpora.
Davex
Profil
Sump:
Podle odpovědi z hostingu si nejsem úplně jistý, zda máte pořízenou tu správnou službu. Nemáte náhodou jen unmanaged VPS (nespravovaný virtuální server)? Také by se hodilo vědět, o jaký operační systém se jedná.
Sump
Profil *
Používám tento hosting:
www.spider.cz/?page=webhosting&wh=silver
v obecném infu píšou, že tento hosting podporuje možnost spouštění skriptů ASP, ASP.NET, PHP a Perl.

Každopádně, docela potřebuji ty stránky dát kamkoliv na internet a to i za cenu změny hostingu, jestli někdo víte, kde by to mělo stačit jen uploadovat a fungovalo by to, dejte prosím vědět.
Mám zájem o hosting tak do 200,- kč/měsíc + převod stávající domény + nutnost e-mailových schránek.
Mám všechny soubory s koncovkou *.php (jen soubory "novinky, menu, hlavicka, paticka" jsou ve formátu html, na tyto soubory mi odkazuje include).
Axamith
Profil
Sump: Já mám velmi dobré zkušenosti s start-hosting. Koukni se také na celkový přehled.
Sump
Profil *
Díky za tip, ale musím se zaptat, jak vím, že tam ten web spustím? Že to nebude to samé, jako u mého dosavadního providera webhostingu?
perpex
Profil *
Ak by nevadil slovenský webhosting, odporúčam www.kongo.sk

Ja ho používam a som veľmi spokojný. Podporuje všetky moderné technológie a najnovšie verzie PHP, MySQL,...

Ceny začínajú už od 0,75 eur/mesiac a končia na 7eur/mesiac za neobmedzený webhosting...

Využívam ich služby na viacerých projektoch, viac rokov a zatiaľ bez väčších problémov.
Davex
Profil
Sump:
Pokud webhosting nabízí provoz PHP skriptů, tak nerozumím tomu, proč by Vám měly stránky po nahrání na hosting přes FTP vracet chybu PHP CGI. Stejná chyba se zobrazuje na IIS, když je PHP spuštěno jako FastCGI a pokud je chybně nakonfigurováno. Vypadá to tedy na problém v konfiguraci webového serveru, který by měla vyřešit podpora hostingu. Pokud není ochotná problém řešit nebo to neumí, tak bude na čase zvolit jiný webhosting.
Sump
Profil *
Nakonec chyba opravdu byla na straně neochotného providera Webhostingu, takže změna hostingu byla, z mého pohledu, nutnost.
Teď už web funguje jak má :)

Díky Vám všem za příspěvky.

Krásný zbytek víkendu


Sump

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0