Autor Zpráva
Adik
Profil *
Zdravim mam 17rokov a zacinam skusat tvrobu vebovych stranok atd... skusma to najprv s microsoft frontpage ale stale mam snim problem ze neviem si spravit naprkilad : stlpec kde budu odkazy ze Uvod Albumy atd... proste neviem ako vytvorit ten stlpec a aby bol na alvej strane .

A dalej mam problem dat za uvodny nadpis obrazok. proste take logo ktore je uplne hore a tam je ze naprikad Predaj Kvetov a zatym nejaky obrazok kvetinkovy ... prosim mohli by ste mi nejako pomoct som fakt zaciatocnik poznam iba par tagov a precital som par stranok atd o tvorbe webu.

Diky

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Moderátor Chamurappi: Titulek „Zacinam :-)“ nevystihuje podstatu dotazu. Budeš-li příště ignorovat jasné varování, smažu tě.
panther
Profil
Adik:
poznam iba par tagov a precital som par stranok atd o tvorbe webu.
já bych se naučil víc tagů a přečetl více stránek. Dříve nebo později se tomu stejně nevyhneš.
Adik
Profil *
proste chcem aby to bola nejaka jednoducha stranka asi takto ze.




                                                Predaj Kvetov (nejaky obrazok podtym)
___________________________________________________________________________________--

Uvod      |                              tu prsote nejaky text atd...
Albumy   |
Konstak |




________________________________________________________________________________
zakoncenie a uz len napisat ze kto to vytvoril a atd...
skusal som to v Microsoft front page ale tie tabulky atd... to mis tale robilo problemi sa mi to vseliak kazilo ked som pridaval tabulky atd...
fakeit
Profil *
Uč se od základů - nebo rovnou skonči.
Radek9
Profil
Adik:
skusma to najprv s microsoft frontpage
Špatný začátek.

proste neviem ako vytvorit ten stlpec a aby bol na alvej strane .
Naučil bych se pořádně HTML a potom CSS.

... ale tie tabulky ... kazilo ked som pridaval tabulky ...
Fuj.
Kacko
Profil
Adik:
U Frontpage prozatim zustan, nenech se zvyklat. Koukni na nejake tutorialy a zkus ten program poradne prozkoumat. Zkus cokoliv na nejake testovaci strance, kde se nebudes bat ze neco zmrsis. Proste zkousej a uvidis. Pouzivej prave tlacitko mysi nad ruznymi objekty atp.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0