Autor Zpráva
teleclovek
Profil
Chtel bych se zeptat, jestli je mozny udelat aby se stranka zobrazil az teprve co se cela nacte. Pokud mozna co nejjednoduseji :D... dik

Moderátor Mistr: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
SwimX
Profil
teleclovek:
a jaký to má význam? že uživatel sedí u bílé obrazovky neví co se děje, najednou blik a má to? to dřív odejde :) o co přesně ti jde?
mafos
Profil
teleclovek:
Jestli Ti jde o preloader tak jsem našel takový jednoduchý návod. Nezkoušel jsem, ale snad je funkční http://web-net.uvadi.cz/index.php?id=29&n=preloader
teleclovek
Profil
SwimX: Mam totiz stranky na ic.cz a ten kvuli tomu ze je zdarma umistuje na stranky nahoru reklamni listu. Ty se neda zbavit a tak sem udel div-pruh kterej sem umisitl na jeho pozici a dal mu vyssi z-index. Ale pri na citani se ta lista nacte prvni a tak je chvili videt a to prave nechci.
mafos: praloader nepotrebuju porotoze se stranky nactou rychle.... ale dik za snahu
SwimX
Profil
teleclovek:
pokud ten div-pruh bude jako první za <body> a v css bude jen position:absolute; a background: black; tak by to mělo být nepostřehnutelné ne?

Nebo hned za ten script s načítáním přidat svůj script
<script>document.getElementsByTagName("div")[0].style.display = 'none';</script>
ale jak to má ic.cz vychytaný to nevím, jinak by to dělali všichni :)
to asi nepojede že :)
teleclovek
Profil
No ten script nefunguje (necekane :) ). To vsechno mam ale ten ta lista se do zdrojovyho koud prida az teprv kdyz stranku ulozim na server a zapise se na zacatek takze se dycky nacita jako prvni.
Medvídek
Profil
teleclovek:
Odstraňovat lištu je proti pravidlům :)
mafos
Profil
Jak řekl Medvídek, odstraňovat lištu je proti pravidlům! Znám pár smáznutých stránek. Webzdarma si tohle hlídá. Viz. pravidla: http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Ayrton1
Profil
Přesně tak, lištu tam nechat musíš a myslím, že díky tomu, že si můžeš vybrat i barevnou kombinaci, se ta lišta dá i dobře skrýt, že ji člověk nevnímá.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0